Skocz do zawartości

Radio


Rekomendowane odpowiedzi

Jakis błąd w postach? Paweł przyczyniłbym się do usunięcia tego posta ale nie chcę Ci dawać minusów :P

 

Jeżeli chodzi o radio, proponuję zaplanować jakiś program, żeby sobie leciało w ciągu dnia. Narazie nie mam pomysłu co do owego programu natomiast jeżeli chodzi o muzyke to proponuję Jean Michael Jarre'a :)

Edytowane przez wolforzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety do nadawania utworów J.M. Jarre'a czy też Mike Oldfielda potrzebna jest licencja ZAiKS (a na razie nadaję tylko na zasadach licencji Creative Commons), ale spokojnie już znalazłem wykonawców tworzących podobną muzykę do Oldfielda (wiem wiem to nigdy nie będzie to samo, ale na początek musi wystarczyć.

Pozdro :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio pięknie gra :) Żadnych zakłóceń na moim końcu kabla. Co do audycji to może coś w stylu : "Co widać na niebie?". Mogła by to być cotygodniowa audycja powiedzmy jedno godzinna. Poświęcona by była ciekawym zjawiskom mającymi nastąpić w ciągu najbliższego tygodnia. Widziałbym też jakąś krótką audycję poświęconą ATM'owi.

Myśle że pomysły są niegłupie :)

 

pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez mattman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do audycji w stylu "co widać na niebie" już myślałem i wezmę się za to ale dopiero po feriach (trzeba trochę odpocząć a poza tym nie będę miał dostepu do mojego komputera bo wyjeżdżam). Ale jeśli chodzi o ATM to myślę że to świetny pomysł, tylko ja nie jestem jakoś znawcą tego tematu B) .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi o ATM to myślę że to świetny pomysł, tylko ja nie jestem jakoś znawcą tego tematu B) .

Pozdro

 

Myślę, że jest to przeszkoda do pokonania. Ludzi zajmujących się ATM'em jest na forum dużo i na pewno pomog? ;)

 

Przyszły mi teraz do głowy pomysły na kolejne dwie audycje tematyczne.

Pierwsza bezpośrednio związana z MRA 2009. Opisywałaby ona światowe obchody Międzynarodowego Roku Astro.

Druga audycja byłaby o tematyce historycznej, czyli co się działo od wyniesienia na orbitę pierwszego sputnika do współczesnych lotów załogowych i misjach na innych planetach. Jeden odcinek audycji- jeden w?tek do opisania. Niekoniecznie musia?o by to by? chronologicznie. Opisywane by?yby ciekawsze misje, wa?niejsze i prze?omowe wydarzenia itp.

 

Mateusz

Edytowane przez mattman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi teraz do głowy pomysły na kolejne dwie audycje tematyczne.

Pierwsza bezpośrednio związana z MRA 2009. Opisywałaby ona światowe obchody Międzynarodowego Roku Astro.

Druga audycja byłaby o tematyce historycznej, czyli co się działo od wyniesienia na orbitę pierwszego sputnika do współczesnych lotów załogowych i misjach na innych planetach.

 

Świetny pomysł - o tym też pomyślę B)

 

A tymczasem trochę kosmicznej (chociaż nie tylko B) ) muzyki : http://h1.cast24.pl:22828/listen.pls

 

Pozdro

Edytowane przez Mateusz Borkowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.