Skocz do zawartości

Sprzedam Sky Watchera 130/900


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania teleskop Sky Watcher 130/900. Jest to zestaw sklepowy a więc Tuba z lustrem 130mm i ogniskową 900mm, wyciąg 1,25" szukacz 6x24 dwa okulary super 25 i 10 mm oraz soczewka Barlowa 2x. Cały teleskop osadzony jest na stabilnym jak pod tą tubę montażu EQ-2 z gałkami mikro ruchów oraz na na lekkim aluminiowym statywie. Tuba nie posiada żadnych wgnieceń, lustro główne oraz wtórne nie jest porysowane, nie posiadają żadnych skaz. Teleskop nosi ślady użytkowania a mianowicie delikatną rysę koło obejm teleskopu. Teleskop chcę sprzedać z powodu chęci kupna Synty 8". Cena która by mnie zadowoliła to 500 zł, gdyż cena tego nowego teleskopu poszła w górę w wielu sklepach. Jestem skłonny do negocjacji i ustępstwa w cenie. Koszt przesyłki zostanie pokryty przeze mnie. Posiadam oryginalne pudło od teleskopu więc będzie zapakowany tak jak ze sklepu. Polecam ten model i zapraszam do zakupu. Cenę mogę opuścić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ szkoda. Ale z stwierdzeniem że dla początkujących to się zgodzę:) Jowisz i Saturn wraz z pierścieniami jak na początek ładnie wyglądały na tym lusterku:) ja nie narzekam:) na tą synte:) a ceny tego teleskopu poszły o 100 zł w górę. Jeżeli jakoś możesz odwołać zakup a masz chęć kupić ten teleskop u mnie to zapraszam. Synta moja ma jeszcze rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teleskop jest naprawdę w perfekcyjnym stanie. nic nie skrzypi nic nie jest powyginane. Jestem miłośnikiem astronomii i dbam o swój sprzęt. Cena jego to 450zł ze wszystkim czyli 25 i 10 mm okularki barlow eq-2 na aluminiowym statywie roczna gwarancja dokument zakupu w sklepie DELTAOPTICAL. zachęcam do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem, ale oczywiscie negocjacje musza byc :)

narazie w pracy jestem wiec nie ma co sie rozpisywac ... kolo 19 moze 20 odezwe sie na gg, a w razie czego pisz na prywatna wiadomosc, moze mi sie uda zerknac w przerwach ciezkiej pracy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem przeczytałem wszystko co było możliwe na http://www.celestia.pl lecz niebyło tam napisane dlaczego kompas na statywie pokazuje mi odwrotnie kierunki poprostu tam gdzie powinien wskazywac południe to wskazuje północ itp.Tak naprawde dalej niewiem jak mam obserwowac obiekty z katalogu Messiera i z tym mam problem.Bardzo prosiłbym o udzielenie porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem przeczytałem wszystko co było możliwe na http://www.celestia.pl lecz niebyło tam napisane dlaczego kompas na statywie pokazuje mi odwrotnie kierunki poprostu tam gdzie powinien wskazywac południe to wskazuje północ itp.Tak naprawde dalej niewiem jak mam obserwowac obiekty z katalogu Messiera i z tym mam problem.Bardzo prosiłbym o udzielenie porad.

 

RobusRCJ, czy nie pomyliłeś sie przypadkiem i nie zamieściłes tego posta przez przypadek w tym wątku?

Godzinę temu zamieściłeś go tu - http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...st&p=332760 i nawet odpowiedź dostałeś...

 

pozdrawiam

Ori

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.