Skocz do zawartości

[K] Okularek ORTO 18mm BAADERA.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jednak okazało się że potrzebuję okularek Orto 18mm najlepiej Baadera w stanie optycznym idealnym , dopuszczam normalne ślady użytkowania. Kontakt PW lub tel. 604054008. Pozdrawiam Krzysztof.

 

Mam taki ,tzn. spełniający twoje wymagania,ale sam rozumiesz ,skoro wymagania są wysokie cena tez mus być wysoka - 10 ZL mniej od sklepowej.

 

pozdr

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki ,tzn. spełniający twoje wymagania,ale sam rozumiesz ,skoro wymagania są wysokie cena tez mus być wysoka - 10 ZL mniej od sklepowej.

 

pozdr

 

Y

Witam. Nie wiem czy nie zgubiłeś gdzieś jednego zera , okularki z drugiej ręki bez względu na stan chodzą mniej wiecej o 30% taniej niż u dystrybutorów , chyba że są naprawdę bardzo zniszczone lub komuś zależy na szybkiej sprzedaży to są jeszcze tańsze. 10zł mniej niż u dystrybutora to żadna okazja. Chyba nie jesteś nowicjuszem na forum i jesteś zorientowany w jakich cenach są sprzedawane akcesoria z drugiej ręki. Mogę od Ciebie zakupić ten okularek ale napewno nie w tak wysokiej jak na giełdę cenie. Pozdrawiam i czekam na oferty , Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki właśnie okular do sprzedania w stanie idealnym, nie czyszczony od nowości i mało używany.

 

sprzedam za rozsądną cenę jak przystało na oferty "z drugiej ręki"

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.