Skocz do zawartości

Mak127 Autotracking


68robi

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam pięcio miesięczny na gwarancji teleskop Mak127Aytotracking ze standardowym wyposażeniem.Telelekop był użyty około pięciu razy,sprzedaje ze względu na kompletny brak czasu na obserwacje.Stan techniczny i wizualny IDEALNY ;NÓWKA;Do teleskopu dodaje piękny Atlas Nieba Star-Guide i kompas pomocny do ustawienia montażu i oczywiście gwarancja,oryginalne opakowanie,sprzęt był zakupiony w Delta Optical w styczniu.

Opis:http://deltaoptical.pl/teleskopy/teleskop-skywatcher-autotracking-mak-127,d1402.html

Cena jaka mnie interesuje to 1600zł.+przesyłka,oczywiście możliwy odbiór osobisty.

Pytania prosze kierowac tel.606753218

Gorąco polecam Sprzęt SUPER!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości, czy Twoja oferta jest fair w stosunku do użytkowników AF - jeśli kupowałeś sprzęt w styczniu, to kosztował Cię 1399,- (chyba, że załapałeś się na promocję świąteczną, to kosztował jakieś 350zł mniej).

Uprzedzam pytanie: tak, wiem ile to kosztuje teraz... Ale jakiś niesmak i tak pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości, czy Twoja oferta jest fair w stosunku do użytkowników AF - jeśli kupowałeś sprzęt w styczniu, to kosztował Cię 1399,- (chyba, że załapałeś się na promocję świąteczną, to kosztował jakieś 350zł mniej).

Uprzedzam pytanie: tak, wiem ile to kosztuje teraz... Ale jakiś niesmak i tak pozostaje...

 

jak zaczynałem pisać na forum to napisałem podobny post do kogoś innego z podobną treścią, i spotkałem się z ostrą krytyką żebym nie mieszał się w sprawy cenowe sprzedającego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości, czy Twoja oferta jest fair w stosunku do użytkowników AF - jeśli kupowałeś sprzęt w styczniu, to kosztował Cię 1399,- (chyba, że załapałeś się na promocję świąteczną, to kosztował jakieś 350zł mniej).

Uprzedzam pytanie: tak, wiem ile to kosztuje teraz... Ale jakiś niesmak i tak pozostaje...

 

A jak byś zareagował, gdyby cena była np. 100 PLN? Nie pozostał by niesmak, że taka cena dumpingowa "załatwia" wszystkich, którzy chcieliby sprzedać swoje MAKi za normalną cenę?

Wniosek - lepiej nie komentować cen, życie to zrobi najlepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś zareagował, gdyby cena była np. 100 PLN?

 

Pewnie bym pomyślał, ze ktoś pilnie potrzebuje gotówki (w myślach bym dodał, ze skrajnie gościa suszy :Boink:)

A tak bardziej serio - giełda AF jest dość szczególnym miejscem, gdyż - jak to napis na bramie głosi - ma służyć migracji sprzętu wśród użytkowników, a nie zarabianiu na sprzęcie (chyba, że post jest umieszczony w dziale "Ogłoszenia komercyjne").

Gdyby ta oferta padła np. na Allegro, wierz mi, nie miałbym nic przeciwko takiej cenie i temu, ze ktoś (niestety, przynajmniej chwilowo porzucając pasję) próbuje zarobić na tym.

Czepiam się jedynie próby zarobkowania* na giełdzie AF, niczego więcej.

pozdrawiam!

 

______________________

*żeby nie było wątpliwości - nie posądzam Sprzedającego o to, że kupił rzeczonego MAKa parę miesięcy wcześniej, by teraz na nim zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś zareagował, gdyby cena była np. 100 PLN? Nie pozostał by niesmak, że taka cena dumpingowa "załatwia" wszystkich, którzy chcieliby sprzedać swoje MAKi za normalną cenę?

Wniosek - lepiej nie komentować cen, życie to zrobi najlepiej....

 

Nikogo nie załatwia bo tylko jedna osoba mogła by skorzystac z okazji, przeciez nie jest to sprzedaz masowa. Inni musieliby obejsc się sMAKiem i kupic telepa za normalną cene.

 

I tak czy tak opłaca się kupic ten teleskop, nawet jakby ktoś miał na tym przy okazji zarobic. Sama bym pewnie go kupiła bo był jednym z moich wybranych, lecz niestety kase będe miała najbliżej za miesiąc <_<

Edytowane przez Agatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bym pomyślał, ze ktoś pilnie potrzebuje gotówki (w myślach bym dodał, ze skrajnie gościa suszy :Boink:)

A tak bardziej serio - giełda AF jest dość szczególnym miejscem, gdyż - jak to napis na bramie głosi - ma służyć migracji sprzętu wśród użytkowników, a nie zarabianiu na sprzęcie (chyba, że post jest umieszczony w dziale "Ogłoszenia komercyjne").

Gdyby ta oferta padła np. na Allegro, wierz mi, nie miałbym nic przeciwko takiej cenie i temu, ze ktoś (niestety, przynajmniej chwilowo porzucając pasję) próbuje zarobić na tym.

Czepiam się jedynie próby zarobkowania* na giełdzie AF, niczego więcej.

pozdrawiam!

 

______________________

*żeby nie było wątpliwości - nie posądzam Sprzedającego o to, że kupił rzeczonego MAKa parę miesięcy wcześniej, by teraz na nim zarobić...

 

 

ale to chyba logiczne że jak ktoś sprzedaje to też dostaje za to pieniądze i może na tym zyskać albo stracić. podaje cenę która może być przez kogoś przyjęta bo obecnie sprzęt jest droższy lub odrzucona bo jednak nadal za drogo. cena również podlega negocjacji. a to czy ktoś na tym zarabia to już jesgo sprawa. ale ktoś kto kupuje ten sprzęt zyskuje też sporo pieniędzy bo kupuje sprzęt nowy o 500 zł tańszy. to kto i co i za ile sprzedaje nie powinno podlegać jakimś wątpliwościom a jedynie ewentualnym negocjacjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie to co powiem nie wnosi nic do tematu sprzedaży ale śmieszy mnie jak widzę wypowiedzi niektórych, a jakby ktoś wygrał teleskop w konkursie astro i chciał go opchnąć za cenę sklepową to co? naskoczycie na niego że dostał za fraj a chce na nim zarobić? ma go oddać za darmo bo tak jest w porządku? a może jak go sprzeda za grosze to następny nabywca go sprzeda drożej i wtedy na tym zarobi? ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie to co powiem nie wnosi nic do tematu sprzedaży ale śmieszy mnie jak widzę wypowiedzi niektórych, a jakby ktoś wygrał teleskop w konkursie astro i chciał go opchnąć za cenę sklepową to co? naskoczycie na niego że dostał za fraj a chce na nim zarobić? ma go oddać za darmo bo tak jest w porządku? a może jak go sprzeda za grosze to następny nabywca go sprzeda drożej i wtedy na tym zarobi? ehhh...

 

popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,znalazłem troche wolnego czasu więc podam dokładną specyfikacje oferowanego zestawu:

post-16852-1241628695_thumb.jpgpost-16852-1241628744_thumb.jpg39711:005.JPG].JPG]post-16852-1241629074_thumb.jpg[attachmpost-16852-1241629153_thumb.jpgent=39715:012.JPG]

Tuba optyczna Maksutowa 127/1500

Szukacz

Elektronicznie sterowany montaż AutoTracking umożliwiający śledzenie obiektów na sferze niebieskiej

Okulary teleskopowe:

-SUPER 10 long eye relief

-Super 25 wide angle long eye relief

-BARLOW LENS X2

Nasadka kątowa 90st.

Sterownik montażu (pilot)

Zasilacz na 8 akumulatorków.

Do zestawu dokładam własny zasilacz 220V oraz własnoręcznie zrobiony zasilacz samochodowy 12V pod gniazdo zapalniczki około 10m oczywiście instrukcja obsługi w języku polskim,Atlas Nieba STAR GUIDE,kompas.

Pozdrawiam.

post-16852-1241628837_thumb.jpg

post-16852-1241628894_thumb.jpg

post-16852-1241628981_thumb.jpg

post-16852-1241629122_thumb.jpg

Edytowane przez 68robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Akumulatorki to standardowe paluszki których w zestawie nie było i nie testowałem na nich.Ale na prawde to nie problem bo są dosyc tanie i można sie zaopatrzyc w zapasowe których na rynku jest multum.Jeżeli bys obserwacje prowadziła pobliżu domu to alternatywą jest 220v.zasilacz dodaje do zestawu.Myśle że na akumulatorkach wytrzyma pare godzin ja korzystałem z gniazda zapalniczki w samochodzie więc nie miałem najmniejszych problemów,zasilacz samochodowy również dodaje.

Pozdrawiam :rolleyes:

Edytowane przez 68robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.