Skocz do zawartości

M 27


Piotrek Sadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie fajna jest ta miękkość z twojego RC i naszych warunków atmosferycznych. Naprawdę, bardzo mi się to podoba. Przełamujesz kolejny mit ograniczenia ogniskowej w PL.

 

Dla jasności, pewnie najlepsze zdjęcie tego obiektu w tej części świata.

Edytowane przez Adam_Jesion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jak zawsze - siedzi cicho, a potem trach! I pozamiatane. Gratuluję dobrego zdjęcia.

Widać że bez RC-ka czołówki już się nie pogoni. No chyba, że dobrym astro-newtonem - zobaczymy co Adam zaprezentuje jak tylko....

No mam nadzieję, że nie będę żałował pójścia pod prąd polskim trendom ;) Nie ukrywam, że zdjęcia Piotra trochę mnie "zaniepokoiły" :szczerbaty:

 

Jutro ważny dzień. Pół roku czekania dobiega końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałam tak dobrze tej mgławicy dookoła ogryzka... nie wiem co powiedzieć...

 

tutaj standardowe reakcje zachwytu się nie sprawdzają... klikając temat myślałam sobie - kolejny ogryzek... nuda...no ale zobaczę...

weszłam, zobaczyłam i na początku mózg mi się zawiesił, bo zamiast ogryzka (doskonale znany wszystkim obraz mam wyryty w mózgu i pod powiekami) zobaczyłam TO... i nie poznałam obiektu :blink: , dopiero w drugiej sekundzie znalazłam ogryzka w środku mgławicy... :szczerbaty:

 

Piotr, ostrzegaj next time,a nie krótko "M27" bo zwątpiłam w swoje możliwości i znajomość wyglądu obiektów dzisiaj przez chwilę... :Boink: Pod tym M27 w temacie to powinien w załączniku być standardowo załączony pampers dla widzów, bo zwieracze nie wytrzymują ciśnienia zaskoczenia :unsure:

 

a w ogóle to szacun człowieku, WIELKI SZACUN :notworthy:

 

pozdro

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,

Fantastyczne!

Nie ma chyba wiekszej przyjemnosci niz po miesiacach lub latach miotania się, szarpania i walki ze sprzętem doczekać się setupu, w którym naciskasz kilka klawiszy i wszystko działa.

Gratulacje!

 

Michał

 

He he jeszcze długa droga przede mną :D

Edytowane przez piotr_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda Twoja fota sprawia mi potrójną radość: po pierwsze drugie i trzecie, nie trzeba emigrować na Syberię aby naświetlać tak ekstremalne sesje : ) To żywy dowód na to, że można bawić się w swoje hobby tam gdzie się po prostu mieszka.

Edytowane przez narwik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może zdążę pyknąć jeszcze jedno zdjęcie i zwijam ineteres :szczerbaty:

 

 

Jasne, żartowniś :) To po Twoim wejściu w 1. ligę można zwijać interesy...

 

Panowie spokojnie.

To Robercik Gendler zaczął rozważać zwijanie interesu gdy zobaczył tę fotkę.

 

Piotrek, ustawiczny szacunek!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.