Skocz do zawartości

28 grudnia Bielice


zayzik

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Panowie ale dopiero niedawno otrzymałem potwierdzenie od prof.Marka Abramowicza.

nocujemy tu:

http://www.sudety.info.pl/lesnachata/

a najważniejsze będzie tu:

http://www.bielice.info.pl/

patrz "społeczność" dalej Uniwersytat w Bielicach

otrzymałem potwierdzenie od prof.Marka Abramowicza

cytuję

"Daje wyklad w Bielicach w niedziele 28 grudnia o 6pm. O czarnej dziurze w

centrum naszej Galaktyki. Serdecznie zapraszam. Pani rektor upewnila mnie,

ze kilkanascie dodatkowych osob zmiesci sie na sali, zapraszamy

wszystkich.

 

Wesolych Swiat,

 

Marek Abramowicz"

zapraszam wszystkich chętnych serdecznie.

Pytania pod 501-255-456

:smoke:

Bielice na południe od Stronia Śląskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale strona Bielic przestała "wchodzić"

Należy się więc parę słów wyjaśnienia:

Szukałem w sieci noclegu w Stroniu Śląskim, znalazłem stronę Bielic do której link jest w poprzednim poście.

Zacząłem ją uważniej czytać i szok :shock:

Otóż istnieje "Uniwersytet w Bielicach" co jakiś czas w jednym z domów odbywają się spotkania z naukowcami do tej pory odbyło się chyba siedem jeden profesora Jana Miodka kilka z psychologii i socjologii

i teraz kolejny szok :shock:

dwa wykłady prof. Marka Abramowicza.

oto jego prywatna strona

http://fy.chalmers.se/~number44/

Postanowiłem więc do niego napisać e-mail z pytaniem o kolejny wykład

odpowiedź macie w poprzednim poście.

Wiem że jest mało czasu ale może ci astromaniacy z Dolnego Śląska (zwłaszcza ci co jeżdżą na nartach lub deskach) się skuszą.

Poza tym "Leśna Chata" jest położona no uboczu i można się popatrzyć wieczorem na piękne ciemne niebo.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada podziękować Profesorowi Abramowiczowi za pozdrowienia dla Astro Forum . Miejmy nadzieję że czyta i może kiedyś coś napisze ? Darku świetna robota z tymi Bielicami , niestety termin był nie do przyjęcia i dlatego małe zainteresowanie . Może uda nam się kiedyś Pana Marka zaprosić na zlot , byłoby miło się spotkać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość leszekjed

Bielice to był w czasie moich studiów naprawę unikalny zakątek gdzie nie docierała jeszcze cywilizacja swoimi mackami. W tamtych czasach do naszej dyspozycji był stary dom zwany Chatką Cyborga (własność organizacji studenckiej Instytutu Cybernetyki Technicznej P.Wr.). Teraz jest tam gospodarstwo agroturystyczne. Okolica jest rzadkiej urody aw bezpośredniej bliskości Puszcza Jaworowa a nieco dalej Masyw Śnieżnika. Wspominam ten czas spędzony w Bielicach i okolicznych górach (Płoska, Czernica, Dolina Śnieżnej Białki) w towarzystwie wspaniałych kolegów jako najpiękniejszy czas moich studiów.

Nie dziwię się, że każdy kto jedzie tam po raz pierwszy jest oczarowany i jest tak niezależnie do pory roku !

L.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.