Skocz do zawartości

Kalendarze 2010


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, otrzymałem informacje o tym, że kalendarze są w drodze.

 

W związku z tym planuje ich dystrybucje w najbliższy piątek (29.01.2010).

Około godziny 16.00 do 18.00 będę w Galerii Solvay Park w okolicach kawiarni Frappe Point poziom 1:

 

http://www.solvaypark.pl/pl/plan_centrum

 

W piątek będę też w okolicach Ikei lub ulicy Huculskiej, ale nie potrafię dokładnie określić czasu (można próbować skontaktować się ze mną telefonicznie: 505081135).

Proszę, by w miarę możliwości wykorzystać piątek na odebranie kalendarzy :) bo potem może być trudniej się umówić.

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z dystrybucji kalendarzy, żeby nie skłamać zajęło mi to z dojazdem ponad 7 godzin. Było bardzo sympatycznie i cieszę się, ze poznałem sporo nowych twarzy :) Niestety nie wszyscy stawili się (co dziwne brakowało tych co mieli najbliżej), zostało do odebrania jeszcze około 30 kalendarzy. Muszę dać zatem wszystkim drugą szansę ;) Prawdopodobnie pojawię się w tym samym miejscu w przyszłym tygodniu w niedzielę, o szczegółach zawiadomię gdy będę pewny terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, podaję kolejny i ostatni termin odbioru - po tym spotkaniu będzie trzeba pofatygować się do mnie osobiście.

 

Dystrybuował będę tam gdzie ostatnio czyli Solvay Park - pierwszy poziom (nad Media Mark) w okolicach kawiarni Frappe Point (na której widnieje napis Olimp).

Dystrubucja odbędzie się w najbliższą sobotę 06.02.2010 od godziny 15.00 do 16.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem dystrybuowanie na terenie Krakowa, pozostało do odebrania kilkanaście kalendarzy. Każdy został o moim ostatnim spotkaniu powiadomiony za pomocą smsa lub maila i sporo osób pojawiło się osobiście. W tej chwili kalendarze można odebrać u mnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem dystrybuowanie na terenie Krakowa, pozostało do odebrania kilkanaście kalendarzy. Każdy został o moim ostatnim spotkaniu powiadomiony za pomocą smsa lub maila i sporo osób pojawiło się osobiście. W tej chwili kalendarze można odebrać u mnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

 

Dziekuje za dystrybucje. Kalendarz juz wisi.

Pozdr. Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Pozostało do odebrania kilkanaście kalendarzy, do każdej osoby z listy wysłałem co najmniej dwie wiadomości mailowe lub sms-em, z czego oficjalną rezygnacje przesłały mi dwie osoby (kalendarze mają już swoich nowych właścicieli). Dwie osoby życzyły sobie bym dowiózł im osobiście lub przesłał na swój koszt (tego nie jestem w stanie spełnić).

 

Proszę osoby z listy krakowskiej o określenie się i wysłanie mi informacji na PW, tel. lub drogą mailową o chęci odebrania bądź rezygnacji do 21.02.2010 czyli do przyszłej niedzieli. W przypadku gdy nie dostanę żadnej informacji uznam, że osoby te straciły zainteresowanie kalendarzem. W poniedziałek 22.02.2010 podam liczbę kalendarzy pozostałych do rozdysponowania i poproszę o zapisywanie się na nią osoby które są zainteresowane z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o listę chętnych (dotyczy to osób które złożyły chęć otrzymania kalendarza na liście Jacka Pali), jeżeli znajdą się osoby, które będą chciały odebrać kalendarz w Astrokraku to proszę, by zadeklarowały się u Janusza Płeszki i u mnie na maila lub PW do niedzieli 21.02.2010. określona liczbę wyśle na mój koszt na adres Astrokraka.

 

ps. poniższą wiadomość i link do tematu powielę na wszystkich forach

 

ps.II w związku z tematem http://www.astromani...php?f=2&t=10367

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co zapowiadałem można kontaktować się ze mną odnośnie kalendarza najlepiej na PW lub droga mailową (końcówka adresu .com, a nie .pl).

 

W między czasie wysłałem kilka kalendarzy (Kraków, Zakopane, Żywiec). Wykonałem też telefony do wszystkich, którzy podali je i ponowiłem propozycje odbioru przez przesłanie.

 

Nikt nie chciał odebrać u Astrokraka, ale i tak wysłałem do AK dwa kalendarze, gdyż udało mi się namówić jedną osobę (studentka - więc postanowiłem wysłać na mój koszt) , by tam odebrała (mam nadzieję, że trafi, bo nie wiedziała gdzie to jest) i druga osoba to ta która źle wpisywała maila (własnie z tą końcówką .pl) Janusz przysłał mi kopie maila ze zwrotką - dzwoniłem do tej osoby, ale nie potrafiła się określić jak i gdzie chce odebrać dlatego też wysyłam do AK - a wystarczyło odpowiedzieć na mojego maila funkcją "odpowiedz nadawcy".

 

Podobno była jeszcze kilka takich maili do AK, ale więcej kopii nie otrzymałem, więc trudno mi się do tego ustosunkować.

 

W chwili obecnej kalendarz drogą pocztową zadeklarowali się odebrać:

 

1.acubenes

2.djinn

 

 

 

ps. dziękuję za wszystkie solidarnościowe maile, telefony i PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.