Skocz do zawartości

Sprzedam Meade LPI


swinki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do sprzedania mam kamerke Meade LPI. Stan idealny, kupilem ja z teleskopem jako uzywana. Ja uzylem jej pare razy do obiektow naziemnych z okna (podejrzewam ze poprzedni wlasciciel tez).

W zestawie:

Kamera, pudelko, pierscien parfokalny, kabel USB.

Brak oryginalnej plyty ze sterownikami - sterowniki dodam nagrane na plyte CD/DVD.

Cena 270 z wliczona przesylka.

Edytowane przez swinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

czy ta kamerka przerobiona jest na dlugie czasy??? jesli tak to prosze o rezerwacje a jesli nie to czy jest mozliwosc przerobienia jej

 

Meade LPI to nie webcam stosowany w astrofoto, tylko prosta kamerka z sensorem CMOS (niska czułość) i dużym pikselem (słaba rozdzielczość). LPI pozwana na ekspozycje do 16 sekund i koniec. Webcamy możesz przerabiać na dłuższe czasy, ale musisz uwzględnić że będą szumieć przy dłuższych ekspozycjach i nie da to takich efektów jak droższe kamerki dedykowane do astrofoto planetarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dedykowana kamerka planetarno/ksiezycowa. LPI - lunar planetary imager.

 

Do DSow raczej sie srednio nadaje badz wcale (mozna jakies zdjecia zobaczyc na google z prob z najjasniejszymi dsami). Za to nada sie jako prosty guider.

 

P.S. Zadne PW do mnie nie doszlo.

Edytowane przez swinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Wiadomość w zakładce kontakt e-mail :-) nie znalazłem innej możliwości wysłania wiadomości PW :-) A chodzi o to jakie są możliwości sfinalizowania transakcji :-)

Pozdrawiam

 

Niestety nic nie doszlo, wysylanie wiadomosci jest dostepne dla forumowiczow z wiekszym dorobkiem. Prosze podac swojego e-maila w celu kontaktu. Finalizacja jest bardzo prosta - wplata Pan 250zl na konto, a ja wysylam paczke.

Pozdrawiam,

Tomasz

Edytowane przez swinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.