Skocz do zawartości

Dalekie obserwacje w mediach


Rekomendowane odpowiedzi

Jest już materiał TVS dostępny na stronie:

 

FOTOGRAFICZNE WYŻYNY W BĘDZINIE

 

Miłośnicy fotografii dalekosiężnej spotkali się dziś na wzgórzu św. Doroty w Będzinie. Próbowali sfotografować pasma górskie, które jak przekonują, można doskonale uwiecznić, z wielu miejsc aglomeracji.

 

40436_full.jpg

40437_full.jpg

40438_full.jpg

40439_full.jpg

40440_full.jpg

 

Link do materiału video: http://www.tvs.pl/informacje/27399/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy. Wyszło nam to super i winni jesteśmy wyrazy wdzięczności ekipie TVS za zainteresowanie się tematem i Maćkowi za zaaranżowanie tego spotkania. BARDZO bym chciał, żeby pojawiła się chęć z drugiej zrobienia z nami większego materiału, tym bardziej, że to co robimy jest obiektywnie wartościowe a zainteresowanie ludzi z zewnątrz potwierdza, że również całkiem popularne.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie i (rzecz jasna) widzimy się za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :rolleyes: Właśnie wróciłem z Kina, bo niestety nie mam TVS w moim telewizorze więc i tak chciałem zobaczyć to na stronie www. Wyszło moim zdaniem naprawdę fajnie pomimo tej minuty, montaż, najważniejsze informacje, zdjęcia. Ja bynajmniej jestem zadowolony, że udało się wykorzystac troszkę moją znajomość do promocji DO. Dziękuję wam wszyscy którzy byliście na wzgórzu, wyszliśmy na silną zmobilizowaną grupę potrafiącą pomimo pogody zjechać się z całego województwa! Dzięki Wam!! :friends:

Dłuższy materiał o DO? Pomyślimy!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj może w TVS, czy udostępnią nagranie. TVP Katowice tak robi - można dostać materiał (jeśli dotyczy zainteresowanego) na płycie. Będziemy mogli umieścić to po konwersji na stronie.

 

Ponieważ musiałem teleportować się jako pierwszy, to może dorzucę fotkę zrobioną grupie "z kilku metrów" :)

 

dorotka01-08-2010.jpg

 

Będę wiedział na dniach. Zapytanie trafiło do odpowiednich osób :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po mojej dłuższej nieobecności. Do udzielenia się tutaj zmobilizował mnie nasz niezawodny VRG :D Chciałbym z całego serca pogratulowac ekipie DO tego sukcesu na antenie TVS :) Żałuję, że nie mogłem przybyć na Dorotkę dla towarzystwa :( Ale obiecuję przybycie 8 sierpnia! Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostępne na stronie TVS wczorajsze główne wydanie wiadomości, dzięki czemu można zobaczyć jak to wyglądało Live z komentarzem prezenterki ;) Materiał jest na samym końcu wydania (od 15:23):

http://www.tvs.pl/archiwum,informacje,6530,miesiac,08,rok,2010,change,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzięki :D Artykuł się w końcu pojawił (po 2 tyg) lecz byłem zdziwiony bo miało być zdjęcie i ewentualnie jak będzie miejsce to miała być symulacja jako dodatek, redakcja się rąbnęła i zamiast cennego zdjęcia wstawiła symulacje :szczerbaty:

Dzięki Jurek za wstawienie tekstu na forum :)

Edytowane przez patrykos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny znaleziony efekt medialny naszego zlotu na Dorotce w sierpniu ;)

 

Marzę, żeby ten kościół na szczycie wzgórza mógł być widoczny

dla wszystkich, którzy przejeżdżają obok tego miejsca” – podkreślił Starosta.

Przez cały dzień w kościółku można było obejrzeć dwie prezentacje multimedalne:

Stowarzyszenia FdZD „Via Regia” oraz Grupy Dalekie Obserwacje pt:

„Dorotka”.

 

przechwytywaniepc.jpg

 

http://spbedzin.cmdok.dt.pl/upload_i//press/ZB_7i8_2010.pdf

Strona 8 i 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przy okazji w komentarzach pojawiły się linki do kilku fajnych zdjęć DO. Mnie najbardziej podobają się te z Krakowa.

Te piękne zdjęcia z Krakowa chyba już każdy zna ;) Mnie intryguje ten Bełchatów z Czewy. Nie można jednak sprawdzić na DO czy coś takiego już mieliśmy :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały OT:

Jesteśmy najbardziej zróżnicowanym regionem w Polsce. Nigdzie indziej się tak nie zdarza, że odwiedzając jedno znane miejsce, nie można mieć pojęcia, jak wygląda kolejne. Nawet z Jasnej Góry nie dojrzysz Bielska-Białej albo Gliwic.
http://www.dziennikz...e-ale,id,t.html

Ale kłamią :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytacie Rowertour? W numerze z lutego jest artykuł Krzysztofa Grabowskiego o fotografowaniu zimą. Jest kilka niekoniecznie dalekoobserwacyjnych zdjęć z Magurki, Szyndzielni, a nawet z Łowieckiej w Bielsku ;) Ale największe wrażenie robi zdjęcie Tatr z okolic Istebnej-Koniakowa, trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.