Skocz do zawartości

Astrosklep.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od razu zaznacze, ze mam cos wspolnego z ta cala plakatowa inicjatywa (w zasadzie to moj pomysl) wiec bedzie to post bardzo subiektywny :)

 

>Na razie tylko 2 małe plakaty w ofercie

 

W sumie to nie takie znowu male :) Problem z wielkimi plakatami polega na tym, ze wiele osob po prostu nie ma ich gdzie powiesic. Wybranie takich a nie innych wymiarow bylo niczym innym tylko swego rodzaju kompromisem. Ja osobiscie wolalbym nawet wieksze jeszcze. Moi znajomi z kolei stawiali na mniejsze (niektorzy to nawet tylko A4 chcieli). I badz tu czlowieku madry. Decyzja rozmiarowa moze i niewlasciwa, ale jak tu dogodzic wszystkim :)

 

>ale może się rozkręcą :D

 

Wiem, ze dwa plakaty to niestety zaden wybor. Prawda wyglada jednak tak, ze to cale przedsiewziecie to inicjatywa bardzo "oddolna". Nie stoja za mna wielkie pieniadze, niemieckie koncerny wydawnicze etc. Brakowalo mi po prostu takiej oferty i stwierdzilem, ze lepiej zrobic cos niz nic. I zrobilem. A ze stac mnie bylo tylko na dwa rodzaje ? - wiem czym ryzykuje.

Oczywiscie plany i projekty na przyszlosc mam calkiem przyjemne. Tak sie bowiem sklada, ze ja takze lubie na niebo sie pogapic :)) i pewne rzeczy mi sie marza (zeby to tylko zbyt poetycko nie zabrzmialo) :))

Wszystko zalezy od tego czy takie plakaty znajda nabywcow czy nie. Jak w zyciu :)) Jesli jakis "wsys" bedzie wtedy moge zabrac sie za kolejny plakacik lub jakies inne wydawnictwo - w sumie czemu nie ?

Jesli nie - przez najblizszy rok lize rany finansowe a pozniej kombinuje dalej :))

 

 

> Każda inicjatywa rozkręcenia w Polsce astrorynku jest godna poparcia

 

Za poparcie dziekuje :))

 

 

Trzymajcie sie grupowicze,

 

gustek (a w zasadzie Marcin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam doda się na pewno. A czy akurat teleskopy ? Poczekamy zobaczymy :) Póki co to chciałbym jeszcze kilka "ładnych" rzeczy wyprodukować, aby docelowo mogło być i sporo i ładnie i, co nie mniej ważne, tanio. :))

 

Pozdrawiam,

 

gustek (zwany tu i owdzie Marcinem)

 

P.S. Czy w ogole wie ktos może jakie to tajne warunki trzeba spełnić aby pokazac się pośród firm reprezentowanych w kategorii "Producenci i importerzy " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się przydała taka "gwiezdna" z galaktyką albo mgławicą podkładka pod myszkę 8)

 

O :!: i jeszczjo porządnie wydrukowana koszulka, np. czarna z kometą nieźle by wyglądała :D (szkoda że mój ojczulek już nie robi w branży z drukiem koszulek :Cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.