Skocz do zawartości

Google earth-sky


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dowiedziałem się,że na mapie Google Earth(wersja ze zdjęciami nieba)brakuje fragmentu obok pasa Oriona (na lewo od pasa Oriona,lekko w dół) jest wklejony prostokat zakrywajacy mały fragment nieba.

Usłyszałem,że własnie tam jest Nibiru i że specjalnie NASA ten fakt w taki sposób ukrywa.Każdy może sprawdzić w Google Earth.Rzeczywiście zakryty jest mały fragment.

Co o tym sadzicie??Dlaczego na świetnie opracowanych mapach ukrywa się mały fragment??Zapomnieli??Przeoczyli fakt,ze nie umieścili tam fotki czy jak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz newtona 114 i nie potrafisz znaleść kawałka nieba dokładnie opisanego w Google??? Tak przy okazji gdyby istniało coś wielkości wydumanego Nibiru i zblizało sie do nas , to miało by już jasność co najmniej Marsa czyli rzucało by się w oczy jak szlag. A swoja drogą, jakim analfabetą trzeba być astronomicznym by wierzyć że obiekt zbliżajacy się do Ziemi po orbicie byłby na jednym miejscu na tle gwiazd. Wszystkie elementy Układu słonecznego sie przemieszczają ale nie! Nibiru trwa w tym samym obszarze od lat.

 

Swoja drogą trzeba przyznać Google że doskonale wykorzystała durną plotę. Dzięki niej zajrzało do tego programu całkiem sporo osobników które w normalnych warunkach nawet nie usłyszałoby o Google Earth . Takie samo zagranie jak mit o Karewiczu(Jagielle ) patrzącego na zegarek przed bitwą. Tyle pokoleń ludzi obejrzało ten film ale mimo to wciąż żyje ten mit miejski.

Edytowane przez noxili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,mam Newtona 114 cm ale o tym fakcie dowiedziałem się wczoraj i choć jestem amator to nawet nie próbuję szukać tego miejsca obok Oriona z wiadomych powodów o których chyba przedmówca zapomniał(mamy lato).

A inna sprawa to to,że jednak nie wiadomo nadal czemu nie ma tego fragmentu prawda???Nie sądzę poza tym,by Google potrzebowało reklamy w tym stylu (puszczając jakąś plotę).Wierz mi- firma z tymi dochodami nie musi wymyślac zagrywek w tym stylu,by przyciągnąc kilku zainteresowanych niebem.

Zaczynając ten temat mam nadzieję,że ktoś z większym doświadczeniem niż ja amator;) powie czemu brak tego fragmentu na tych mapach.W necie jest duzo "info",ze to niby ta Nibiru itp i że NASA coś tam wycięło.Ja jestem pesymistą jesli chodzi o Nibiru itp.ale to mnie zaciekawiło.A chyba warto pytać a nie udawac omnibusa prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kwadrat powstał na zasadzie błednego zejścia sie 4 sasiadujacych kawałków mapy . Powinien być tam jeszcze 1 jeden kawałek . W czasie testów (wersji beta nr któryś) tam programu w necie Googla  poszła ta plota o tem obszarze .A w tamtej wersji takich dziur to było wiecej  ale tylko ta jedna zrobiła taka furrore I od tego czasu , zwyczjowo Google nie dokłada tam tego kawałku. Wbrew pozorom taka szeptana propaganda jest całkiem spora  a nie tylko paru gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku zainteresowanych niebem to oczywiście przenośnia.

A co do tego brakujacego kawałka to trzeba było tak od razu.Teraz sytuacja jest dla mnie jasna.Dzięki za info.

Napisałeś wcześniej,że " Wszystkie elementy Układu słonecznego sie przemieszczają ale nie! Nibiru trwa w tym samym obszarze od lat".Skąd masz info,że te Nibiru tam jest??

Co o tym myslisz???Jest ta Nibiru czy nie??

Pozdro

Edytowane przez Marcelixt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raaaanyyy, Marcelixt, ale jesteś chyba na tyle zdolny żeby w sieci poszukać innych fotek tego miejsca? choćby na polskich forach i stronach astrofotografów...

a odpowiadając na pytanie czy "jest ta nibiru czy nie"- jeśli ma to być wielka planeta naszego US- to odpowiedź jest: nie. Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz info,że te Nibiru tam jest??

Co o tym myslisz???Jest ta Nibiru czy nie??

 

 

Na to zacytuję fragment ulubionego serialu:

 

Baldrick czy ty wiesz co to jest kpina???

 

Tak ! Jak sie mleko zagotuje to jest kpina!! :Boink::rofl:

Edytowane przez noxili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nieee... nibiru JEST! A dokładniej - w głowach tych, co ją wymyślili, tudzież uwierzyli. Twórcy tych wszystkich książek i innych pierdół powinni oddać pieniądze i zapłacić grzywnę za sianie niepokoju. Ciekawy jestem, czy któryś z nich przyzna się w 2012, że "popełnił błąd". Pewnie powiedzą, że nibiru jest, tylko orbitę niedokładnie wyliczyli, więc przyleci nie w 2012, ale w 2036. I będzie okazja opchnąć drugi raz te same książki, tylko z zaktualizowaną datą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dowiedziałem się,że na mapie Google Earth(wersja ze zdjęciami nieba)brakuje fragmentu obok pasa Oriona (na lewo od pasa Oriona,lekko w dół) jest wklejony prostokat zakrywajacy mały fragment nieba.

Usłyszałem,że własnie tam jest Nibiru i że specjalnie NASA ten fakt w taki sposób ukrywa.Każdy może sprawdzić w Google Earth.Rzeczywiście zakryty jest mały fragment.

Co o tym sadzicie??Dlaczego na świetnie opracowanych mapach ukrywa się mały fragment??Zapomnieli??Przeoczyli fakt,ze nie umieścili tam fotki czy jak????

 

Nibiru specjalnie usadowiło się w takim miejscu, żeby z północnych obszarów Ziemi ten rejon był teraz niewidoczny. Nic nie pomoże nawet 10-metrowy teleskop, trzeba jeszcze z miesiąc poczekać na możliwość obserwacji tego fragmentu nieba na ciemnym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.