Skocz do zawartości

Nagrody


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mieliśmy podać w emailu nazwę i adres szkoły oraz klasę do której uczęszczamy. Wiec chyba nienadaremnie, nieprawda ?:)Chyba, że tylko dla zweryfikowania naszego wieku (co jest prawdopodobne). Chociaż dyplomy czasami przychodzą do szkoły, więc wolę spytać.

Edytowane przez Magdalena Krzemińska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

I co się kryje za 'literaturą astronomiczną' ? :astronomer2:

 

978-83-242-0846-3 Ciężar nieważkości. Opowieść pilota kosmonauty 49,00 Wydawnictwo Universitas

 

83-7318-694-8 Zdziwienia. Wszechświat ludzi o długich oczach 29,90 Wydawnictwo WAM

 

83-7150-994-4 Schody do gwiazd 35,00 Wydawnictwo Zysk i S-ka

 

83-7469-291-X Ślepi obserwatorzy nieba 29,00 Prószyński Media Sp. z o.o.

 

83-7469-308-8 Nasz kosmiczny dom 24,00 Prószyński Media Sp. z o.o.

 

978-83-242-0913-2 Ostateczne wyjaśnienia Wszechświata 35,00 Wydawnictwo Universitas

 

83-7180-044-4 Śniegi Olimpu. Ogród na Marsie 27,90 Prószyński Media Sp. z o.o.

 

83-7298-109-4 Jak zmierzyć Wszechświat 35,00 Wydawnictwo Zysk i S-ka

 

978-83-61482-79-6 Powrót do źródeł. Układ Słoneczny 11,90 Wydawnictwo IBIS

 

Atlasy nieba, Larousse (nie pamietam tytulu) x 5(?)

 

Atlas nieba (jakis inny, nie pamietam) duze! x 4(?)

 

NIEBO. Przewodnik po Wszechświecie, P. Rudź x 2

 

ASTRONOMIA. Przewodnik po wszechświecie x 2

 

To chyba wszystko... ale moze cos jeszcze wygrzebie z kuferka.

 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że wcinam się w nie swoją sprawę, ale skoro zajmujesz się popularyzacją astronomii wśród młodzieży, to jednak bardzo dobrym pomysłem było by wysłać te nagrody i dyplomy do szkół (i oczywiście poinformować dyrekcje o co chodzi). Mimo wszystko jest to spore wyróżnienie dla dzieci, bo jakby nie patrzeć konkurs jest ogólnopolski. Dzięki otrzymaniu nagrody na jakimś apelu konkurs stanie się także mniej wirtualny a bardziej realny. Z drugiej strony łatwiej będzie Ci rozmawiać z potencjalnymi sponsorami - zwłaszcza gdyby udało się zdobyć zdjęcia z takiego wręczenia.

 

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też pytałam o szkoły.. :)

Zawsze dyrekcja widzi, że uczniowie coś robią poza szkołą, poszerzają swoje pasje itd. :D

Nie wiem jak w innych szkołach, ale u mnie zawsze kończy się to na wszelkiego rodzaju apelach :)

Chociaż racja, nagrody jak nagrody, może lepiej osobiście odebrać.. (Znając różne przypadki, może się okazać, że nagrody zostały wysłane,a nikt nawet ich na oczy nie widział..)

Edytowane przez Magdalena Krzemińska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja też jestem za wysłaniem dyplomów do szkół, to najlepszy sposób, aby dyrekcja dowiedziała się, że w jakiś sposób promujemy nasze placówki.

Dzięki temu mogliby zachęcać swoich uczniów do uczestnictwa w tego typu konkursach.

 

Pozdrawiam, Sylwek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że tytuł będzie losowy ?

 

"Maszyna losująca jest pusta..." skąd ja mogę wiedzieć, kto co ma, i kto co by chciał? Postaram się to zrobić w miarę dobrze.

 

Dostaniecie dyplomy do szkoły. Z pismem przewodnim, proszę abyście się uzbroili w cierpliwość. Nad konkursem nie pracuje sztab zatrudnionych osób na pełen etat, a 1.5 osoby w tzw. wolnym czasie.

 

Kamil Złoczewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród tytułów które są do rozdzielenia pomiędzy uczestników widziałam 2 pozycje które mam.

Zdziwienia. Wszechświat ludzi o długich oczach

NIEBO. Przewodnik po Wszechświecie, P. Rudź

 

Jeśli mogłabym prości to proszę uwzględnić to przy losowaniu. Nie chciałabym dostać takiej samej książki a każdy z pozostały tytułów jest naprawdę ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam jednak, że nie zaszkodzi jeśli sie wypowiemy na ten temat. Możliwe, że się trafia dwie, możliwe, że organizatorzy nie zwrócą uwagi na te posty,a nóż..

Może będą mieli dylemat,a a wypowiedzi zwycięzców coś dadzą, pomogą w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.