Skocz do zawartości

Tragedia


Artur Wrembel

Rekomendowane odpowiedzi

Marcinie przeczytaj cały wątek finał jest szczęśliwy.

 

tfu, tfu...ja to tylko zapeszać umiem... :whip: należy mi się...

Cóż Artur jest rodzony pod happy star i niech mu gwiazdka pomyślności...

Ja jak tylko pomyślę o kupnie działeczki poza miastem, o wybudowaniu tam chatki i magazynku/obserwatorium to mnie ciary przechodzą...ehhhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

To może lepiej wykup z mienia wojskowego fort po Austriacki z 2 metrowymi murami i fosą a będziesz spał spokojnie nie martwiąc się o sprzęcik tam pozostawiony na czas niepogody :wink:

Takie forty zwykle budowano no górkach z dobrym widokiem, w sam raz na dobre obserwatorium ze sporym działkiem optycznym na pokładzie 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam już lustro. Najbardziej bałem się ,że będą jakieś uszkodzenia mechaniczne. Okazało się ,że częściowo starta była tylko powłoka alu. Po ponownym napyleniu lustro wygłąda jak nowe. Pan z zakładu na ul. Kartuzkiej napylił mi je drugi raz gratis i co więcej wczoraj jechał z Gdańska do Poznania i przywiózł mi je do Bydgoszczy.Cała historia kosztowała mnie bardzo dużo nerwów. Dużo pomógł mi Sławek Kruczkowski, który pilotował całą akcję w Gdańsku. Gdybym w ostaniej chwili nie napisał numeru tel na kartonie pewnie lustro nie znalazłoby się. A może pomógł duch Heweliusza :wink: wszystko wydarzyło się obok kościoła św. Katarzyny.Wczoraj robiłem pierwsze obserwacje Jowisza przez chmury. Więcej szczegółów i zdjęć podam w osobnym wątku . Jeszcze raz dziękuje wszystkim . Teraz muszę trochę odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i czytam i przepraszam że to napisze ale nie tego już czytać musze sorki :( : :twisted: Co za skurwysyny :x ??????????? Zabił bym takiego tym właśnie lustrem i dał przykład innym złodziejom że sprzętu astro sie nie kradnie bo to święta rzecz :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i czytam i przepraszam że to napisze ale nie tego już czytać musze sorki :( : :twisted: Co za skurwysyny :x ??????????? Zabił bym takiego tym właśnie lustrem i dał przykład innym złodziejom że sprzętu astro sie nie kradnie bo to święta rzecz :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i czytam i przepraszam że to napisze ale nie tego już czytać musze sorki :( : :twisted: Co za skurwysyny :x ??????????? Zabił bym takiego tym właśnie lustrem i dał przykład innym złodziejom że sprzętu astro sie nie kradnie bo to święta rzecz :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlodziei samochodowych tez kiedys uslyszalem, ze jest taki sposob, dosc drastyczny ale... wystarczy wziac deske, ponawiercac w niej otworki a potem powbijac w nia haczyki wedkarskie, takie wyprostowane ta ostra czescia z harpunikiem do gory rzecz jasna. Z drugiej strony pasek, i tak spreparowana deseczke przypinamy do siedzenia kierowcy. Calosc dla niepoznaki przykrywamy cienkim pokrowcem na siedzenia (pokrowiec raczej do zniszczenia). Jak zlodziej na chwilke choc usiadzie, to raczej o wlasnych silach juz sie nie podniesie, chyba, ze wyrwie sobie pol d.....y. Podobno skutkuje!

 

 

ja bym do tych haczyków jeszcze akumulator podłączył żeby złodziejowi pół d*** upaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej wykup z mienia wojskowego fort po Austriacki

W Ełku? To chyba raczej pruski albo hitlerowski. :D

 

Powiedzmy sobie uczciwie tylko i wyłącznie...mazursko-SS-prusko-sowiecki...

 

To może lepiej wykup z mienia wojskowego fort po Austriacki z 2 metrowymi murami i fosą a będziesz spał spokojnie nie martwiąc się o sprzęcik tam pozostawiony na czas niepogody :wink:  

8)  8)  8)

 

Osowiec, który jest parę [ho-ho] km od Ełku i spełnia powyższe wymagania :lol::lol:

A może jakiś bunkier w promocji? 8) :lol:

Takie forty zwykle budowano no górkach z dobrym widokiem, w sam raz na dobre obserwatorium ze sporym działkiem optycznym na pokładzie  8)  8)  8)

 

Toż jam ci żyję na Mazurach Garbatych! Niby niziny, ale jakieś takie wyboiste... 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.