Skocz do zawartości

Sklep astro w UK


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zakupić szukacz z możliwością mocowania w stopce lampy do mojego Canona 20d.

Znalazłem taki:

http://www.scopesnskies.com/prod/finder/universal-finder-mounting-shoe/hotshoe-rd-finder.html

Po wybraniu gdzie ma być wysyłka (European Union) zostałem poproszony o kontakt ze sklepem w sprawie kosztów wysyłki.

Po wysłaniu maila dostałem taką odpowiedź:

 

Thank you for your email

I'm sorry due to the high cost of shipping and insurance we would not be

able to dispatch the order to Polland

 

Angole robią sobie chyba jaja... pierniczę ich.

Przy okazji wie ktoś gdzie taki patent sprzedają i nie robią ceregieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zapytać się na forum najpierw ;) Ten sklep + reszta z grupy - http://www.astronomyandnature.com/ - to takie pierdoły straszne, którym się nie chce wysyłać za granicę ;) (a najlepiej to kupować na miejscu) i nie mają zbyt dobrej opinii. Możesz im odpisać że British Airmail jest bardzo tani, ale jak nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to jest porażka od kilku już lat.

Jak jeszcze mieszkałem w UK to kilka rzeczy u nich kupiłem, ale ile przy tym zjadłem nerwów to aż szkoda gadać. Miałem wrażenie że w tym sklepie pracuja ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o astronomi...

Teraz zamówiłem u nich (przez mojego starego przyjaciela) fajny szukacz RDF, który mają na astroboocie, ale próbując kupić coś z przesyłką na kontynent koszt przesyłki wyniósłby... 1000 GBP :szczerbaty:

To chyba janso pokazuje jaki poziom reprezentuje ten pseudo sklep.

Teraz czekam na wiadomość, czy przesyłka dotarła i czy wogóle wysłali to co trzeba, bo przy ich jakości pracy, zaraz może się okazać, że przysłali mi zamiast wypaśnego GSO RDF to marniasty SW RDF :D

No ale pewnie i tak by wtedy odpowiedzieli, że to przecież to samo :D

Generalnie to też odradzam robić tam zakupy, ale jak ktoś chce to może próbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.