Skocz do zawartości

co to było?


Rekomendowane odpowiedzi

niewiecie co to bylo nad zachodnim choryzontem wczoraj . okolo godzony 22 do 23 to widzialem. zapiepszalo dosc szybko i kolory zmienialy sie jakby naobkolo. w ciagu pół godziny przelecialo pół nieba w prostej lini bylo to na wysokosci 15 stopni okolo. zmienialo kolory z czerwonego na zółty i na niebieski. i tak jakby w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego pobieżnego opisu można wywnioskować, że nie by to samolot, satelita ani meteor, ale to za malo danych, żeby stwierdzić co to bylo. Musisz napisać czy poruszalo się ruchem w miarę jednostajnym, czy bylo punktowe itd. Aha, i jeszcze skąd to obserwowaleś. Im więcej info tym lepiej w takich przypadkach.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

UFO :D

Ja niestety tego nie widziałem bo mam widok tylko na Wschód z mojej „dostrzegalni”ale jak to nie jest samolot, meteor ani satelita to tylko UFO! Po prostu niezidentyfikowany obiekt latający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek sorry za brak polskich liter. A teraz do rzeczy. Mysle, ze mozemy sobie darowac niepowazne komentarze. Skoro kolega napisal, ze widzial to co widzial, to wyjdzmy z zalozenia, ze tak wlasnie bylo. To, ze nie wiemy co to bylo wcale nie oznacza, ze to nieprawda (powiedzmy sobie szczerze- naprawde bardzo malo wiemy o swiecie, nawet jezeli wydaje nam sie, ze jest inaczej). Sam kilkakrotnie widzialem na niebie rzeczy, ktorych za cholere nie moge wytlumaczyc, chociaz niby widzialem juz prawie wszystko, co jest do zobaczenia. Jestem tez przekonany, ze wiekszosc ludzi czesto patrzacych w niebo widziala rzeczy dla nich niezwykle, tylko sie nie odzywaja, zeby sie nie narazic na niepowazne komentarze.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie UFO bo jak powszechnie wiadomo UFO ma kształt spodka.

 

A ile piwek było przed obserwacją?

 

Jak nie ufo, NOL po naszemu, po angielsku UFO z samej definicji 8), może być cygaro, karton, sanie, czy też kształt klozetu, ważne że lata i jest niezidentyfikowany :lol:

 

[ Add: Pią Kwi 23, 2004 21:30 ]

Przypominam że UFO nie zawsze równa się KOSMICI (bo nigdy się nie równa

 

No tego w 100% nie można wykluczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest także baza S4...

No i nie ma doniesień, że obcy to zielone ludziki. Poza tym kształt spodka to nie wytyczna. Z doniesień świadków wynika, że jest kilka rodzajów obserwowanych niezidentyfikowanych obiektów latających (lepiej chyba pisać i mówić NOL niż angielskie UFO...Polacy nie gęsi...)...mamy kule, cygara, trójkąty, sześciany, etc. Choć NOLem może być zwyczajna folia w powietrzu lub gęś, tyle tylko że nierozpoznane...

Pamiętajcie, że są osoby klasyfikujące i tłumaczące zaobserwowane zjawiska! Choćby przypommnę nazwę Centrum Badań UFO i Zjawisk Anomalnych. Przede wszystkim badają wszelkie zjawiska (NL, DL, mutylacje, kręgi, etc.) pod względem naukowym i próbują zrozumieć te zjawiska. Oszołomstwo też jest negowane jak w każdym kręgu...

Poza tym nie zetknąłem się z faktem naśmiewania się z astronomów...oczywiście część ludzi dostaje dziwnego ataku na samą wiadomość ile kosztuje sprzęt i do astropodglądactwa...a ja po prostu czytam i astro- i ufo-LOGIĘ...szanuję obie strony...i dobrze mi z tym...

A przypadek obserwacji z prośbą o pomoc w rozwiązaniu "zagadki" proponuję przesłać do FNC (Zagórski) lub CBUFOiZA (Leśniakiewicz) - są to osoby, które biorą 'na tapetę' takie obserwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.