Skocz do zawartości

Ktoś przeniósł wątek o Tranzycie Wenus


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

ktoś przeniósł wątek o tranzycie Wenus z Astronomami bez Granic z Astronomii Edukacyjnej do Specjalnej Akcji AP i CNK. Proszę na przyszłość nie robić takich rzeczy bez uzyskania mojej zgody. Wyjaśniam, że akcja ta nie ma nic wspólnego z CNK, które organizuje swoje promocje.

 

Będę wdzięczny za przywrócenie stanu poprzedniego.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Lech Mankiewicz

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

ktoś przeniósł wątek o tranzycie Wenus z Astronomami bez Granic z Astronomii Edukacyjnej do Specjalnej Akcji AP i CNK. Proszę na przyszłość nie robić takich rzeczy bez uzyskania mojej zgody. Wyjaśniam, że akcja ta nie ma nic wspólnego z CNK, które organizuje swoje promocje.

 

Będę wdzięczny za przywrócenie stanu poprzedniego.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Lech Mankiewicz

 

Popieram. Chciałem podlinkować informację podaną przez Lecha Mankiewicza i - ku mojemu zdumieniu - zniknęła.

 

Mam jeszcze propozycję: umieszczajmy w tym wątku (albo wydzielmy osobny) informacje o organizowanych przez siebie pokazach tranzytu - dla 5000 osób, dla klasy w szkole, dla sąsiadów. Może to być baza podobna jak ta: http://vt2012.astron...pl/okolica.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Chciałem podlinkować informację podaną przez Lecha Mankiewicza i - ku mojemu zdumieniu - zniknęła....

 

Kurczę, dlaczego dwóch moderatorów nie może zrobić porządku, tylko narzekają? Coś mi się to wpisuje w "charakter narodowy".

beerchug.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dlaczego dwóch moderatorów nie może zrobić porządku, tylko narzekają? Coś mi się to wpisuje w "charakter narodowy".

beerchug.gif

 

Gdybym wiedział, co zrobić, to bym się nie pytał, to znaczy bym o tym nie pisał :). Ale zostawmy to, najważniejsze że jest Tranzyt Wenus, ostatni w tym stuleciu i rękami i nogami popieram Stalkera że musimy zrobić wszystko żeby wykorzystać tą okazję. Pokazy, transmisje, quizy, scenariusze lekcji - to wszystko powinno dotrzeć do każdego zaintersowanego. Następnej takiej okazji żeby porozmawiać o Układzie Słonecznym, obserwacjach, historii - to są arcyciekawe sprawy - w tym stuleciu już nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chyba proste rozwiązanie - nowy, "rzucający" się w oczy dział: "Tranzyt Wenus 2012", a w nim wątki tych, którzy organizują publiczne pokazy ( niezależnie gdzie, czym i dla jakiej ilości osób ).

.

 

Nie trzeba będzie szukać po różnych działach akcji różnych instytucji i osób, a dotyczących tej samej unikalnej obserwacji.

Edytowane przez Hermes1937
  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.