Skocz do zawartości

Canon 350 z Allegro


angelscorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zakupem zapytaj sie sprzedawcy o ilosc wykonanych zdjec. Zywotnosc migawki 350D szacowana jest na 50 000 klapniec.

Shutter Durability Rating:

http://www.the-digit...era-Review.aspx

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, a co wchodzisz w astrofoto :), jeżeli tak, to masz duże szanse mnie przegonić. Masakra cza się zastanowić nad sobą i całym tym moim bajzlem :(. Tak myślę, czy aby nie nająć kogoś, kto mi zrobotyzuje moją budkę, bo szkoda tego wszystkiego, a ja ciągle na wygnaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarówno swojego poprzedniego 300D jak i obecnego 350D kupiłem na allegro i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Tylko czasem warto dać nieco więcej, by model nie był skrajnie traktowany. Zawsze warto dokładnie obejrzeć zdjęcia przed kupnem, lub poprosić sprzedającego o przybliżenie kwestii budzących podejrzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nabyłem swojego Canonka na Allegro - bardzo zadbany egzemplarz. Sprawdź opinie i status sprzedającego i jeśli jest długo i większość pozytywów w sprzedaży - zapewne będzie OK :icon_biggrin: Lub rozważ tę propozycję - już modyfikowany, a sam filtr to cena 250 zł http://astropolis.pl...kowany-dodatki/

Edytowane przez Jacekerbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew, zarówno w temacie jak i na PW :icon_biggrin: . Zamierzam (aparat) żywać do zdjęć, że tak powiem codziennych, a w przyszłości może astro. Czy modyfiikacja (pod astro) nie wpływa na jakość zdjęć "zwykłych"? No i czy zalinkowany przez kolegę wyżej aparat 400d ma lepsze osiągi od 350?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja troszkę wpływa na jakość ,,zwykłych" zdjęć jak to napisałeś, ale są na to sposoby. Poczytaj tutaj http://astro4u.net/y...p?topic=13963.0

Co do różnic - niech się wypowiedza koledzy, którzy mieli do czynienia z obydwoma modelami, bo opinie są podzielone :icon_rolleyes:

Edytowane przez Jacekerbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, dobrze, że napisałeś :icon_exclaim: Wygląda na to, że zdjęcia będą zaczerwienione i jeżeli będę chciał robić "dzienne" to wymaga to kalibracji. To zmienia postać rzeczy, wygląda na to, że najlepiej albo się zdecydować na niemodyfikowany do wykonywania zwykłych zdjęć, albo mod z myślą o astro :scratchhead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem 350D na Allegro i jestem zadowolony :) Warto kupić taki, co sprzedawca daje jakąś gwarancję, chociaż kilka dni na sprawdzenie czy wszystko gra bo na allegro to często opis się ma nijak do kupowanego przedmiotu. Najlepiej kupić komplet już i mieć kłopot z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.