Skocz do zawartości

Koło filtrowe ATIK problem


JustinSullivan

Rekomendowane odpowiedzi

Przez własną głupotę spadło mi na ziemię koło filtrowe ATIKA. Nieszczęśliwie miałem wtedy "wtyknięty" kabel USB. Jak upadło to kabel wyleciał a przy okazji pogięły się albo i połamały niektóre konektory w gnieżdzie USB. Jako, że jestem noga w elektronice mam pytanie. W razie gdyby był problem z serwisem ATIKA (koło już nie jest na gwaranacji) to czy ktoś z kolegów biegłych w elektronice byłby skłonny pomoć. Pewnie trzeba będzie podmienić na płytce port USB. Oczywiście zrewanżuję się. Ewentualnie może inne rozwiązania ktoś zaproponuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.