Skocz do zawartości

Sprzedam SCT C8-S XLT OTA CG5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do sprzedania idzie tuba optyczna Schmidta-Cassegraina o średnicy 8 cali.

Tuba jest praktycznie nowa. Używana zaledwie kilka razy. Gwarancja do 13.01.2016 roku

Teleskop służył mi w obserwacji wizualnych.Stan idealny. Sprzedaję gdyż trafił mi się większy egzemplarz.

Cena 2900 zł zawiera koszty przesyłki.

Pytania na PW oraz mail:

krzysiekk24@op.pl

 

Oryginalne opakowanie.

Specyfikacja przykładowy link sklepu:

 

http://astromarket.pl/teleskopy/schmidt-cassegrain/teleskop-celestron-c8-s-xlt-ota.html

 

post-14661-0-24934000-1399362050_thumb.jpg

post-14661-0-14123900-1399362058_thumb.jpg

post-14661-0-23399400-1399362062_thumb.jpg

post-14661-0-23568400-1399362067_thumb.jpg

post-14661-0-77285000-1399362101_thumb.jpg

Edytowane przez WilkFenris
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do sprzedania idzie tuba optyczna Schmidta-Cassegraina o średnicy 8 cali.

Tuba jest praktycznie nowa. Używana zaledwie kilka razy. Gwarancja do 13.01.2016 roku

Teleskop służył mi w obserwacji wizualnych.Stan idealny. Sprzedaję gdyż trafił mi się większy egzemplarz.

Cena 2900 zł zawiera koszty przesyłki.

Pytania na PW oraz mail:

krzysiekk24@op.pl

 

Oryginalne opakowanie.

Specyfikacja przykładowy link sklepu:

 

http://astromarket.pl/teleskopy/schmidt-cassegrain/teleskop-celestron-c8-s-xlt-ota.html

 

 

Witaj, Kupiłbym od razu za 2.500. Jeżeli nie znajdziesz chętnych - motyw na zastanowienie. Pozdrawiam - Zbyszek, Kraków, 609 509 434

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam model. To najwygodniejszy teleskop jaki miałem dotąd. Krótki i lekki, a przy tym daje świetne obrazy planet i dsów. Zapłaciłem sporo więcej za uzywke, ale nie żałuję ani jednej złotówki. Ta oferta to duza okazja. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam model. To najwygodniejszy teleskop jaki miałem dotąd. Krótki i lekki, a przy tym daje świetne obrazy planet i dsów. Zapłaciłem sporo więcej za uzywke, ale nie żałuję ani jednej złotówki. Ta oferta to duza okazja. Polecam!

 

Z tymi ds'ami to nie popadajmy w przesadę. Może to zmylić potencjalnego klienta. Wybrane obiekty z katalogu Messiera.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dsów widzę tyle samo co w SW 200/1000. Widać po prostu tyle, co 8" lustrach. Tuba jest jednak stabilniejsza na wietrze i wygodniejsza w prowadzeniu. Wystarczy AZ4. Pomijam pojedyncze wyjątkowo rozległe obiekty DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowałbym poprawić opis/temat

na samym końcu mamy tu CG5 - a to już dotyczy montażu (tu jest w obrocie sama rura??)

żeby niepotrzebnie nie wprowadzało w błąd ...

Moim zdaniem CG5 oznacza typ dovetaila, czyli typ Vixena. Jest też ta tuba dostępna z drugim dovetailem - CGE (Losmandy), więc warto wspomnieć, z jakim rozwiązaniem mamy do czynienia. Myślę, że w temacie i opisie nie ma nieprecyzyjnych sformułowań, choć można było CG5 dać np. w nawias.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CG5 oznacza typ dovetaila, czyli typ Vixena. Jest też ta tuba dostępna z drugim dovetailem - CGE (Losmandy), więc warto wspomnieć, z jakim rozwiązaniem mamy do czynienia. Myślę, że w temacie i opisie nie ma nieprecyzyjnych sformułowań, choć można było CG5 dać np. w nawias.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Tak dokładnie chodzi o typ mocowania czyli rodzaj doveitaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.