Skocz do zawartości

Sprzedam SCT 9,25


warpal

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania SCT 9,25 (235 mm) f/10.

Jest to w sumie Celestron, ale w barwach Sky Watcher (czarny). Powłoki StarBright XLT.
Kupiony w marcu 2011.

Stan optyki - moim zdaniem bdb. Lustro myłem raz (pół roku temu), płytę korekcyjną 3.
Na zdjęciu strzałkami zaznaczyłem "ciapy" w wyczernieniu tuby - w czasie mycia kapnął mi w te miejsca spirytus.

Wyposażenie:
- szukacz, nieużywany (niestety właśnie stwierdziłem, że obejma gumowa całkowicie sparciała)
- szyna typu vixen
- kątówka 1,25, nieużywana
- przedni dekiel

Chętnie sprzedam z wyciągiem TS:
http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/info/p781_TS-2--Crayford-Focuser-for-Schmidt-Cassegrain---Dual-Speed.html
Trochę "styrany" wizualnie, ale mechanicznie wszystko w jak najlepszym porządku.

Cena wyjściowa - 4200 bez lub 4400 z wyciągiem TS plus koszty wysyłki. Możliwy jest również zestaw z JMI - EV 1cM w cenie 5400.
Oczywiście możliwy odbiór w Krakowie. Mogę go również dowieźć w miejsce oddalone godzinę jazdy samochodem.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt na warpa@poczta.onet.pl

 

2014_05_27_9818_2.jpg2014_05_27_9812_2.jpg

2014_05_27_9810_3.jpg2014_05_27_9826_3.jpg

2014_05_27_9822_2.jpg2014_05_27_9823_2.jpg

 

Edytowane przez warpal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy można nabyć sam wyciag jestem nim zainteresowany i jakie ma wymiary: długość po wsunięciu i zakres pracy w "mm".

 

Pozdrawiam Krzysztof.

 

Chciałbym sprzedać teleskop z wyciągiem.

W tej chwili mam drugi "luzem" JMI - EV 1cM -

http://www.jimsmobile.com/images/ev_1cm.jpg

- cena ok. 1500.

Jeśli sprzedam teleskop bez wyciągu lub z JMI, to wówczas TS będzie wystawiony "solo".

 

Edytowane przez warpal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc gdyby był wystawiony Solo Wyciąg TS to jestem zainteresowany zakupem jeżeli cena będzie odpowiednia.

Jestem z Krakowa więc myślę oględziny i odbiór osobisty.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.