Skocz do zawartości

HEQ5 Pro SynScan


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawiam na sprzedaż montaż HEQ5 Pro SynScan w świetnym stanie. Kupiony pod koniec grudnia 2011 roku w Astromarkecie, a więc ma ponad 2,5 roku. Działa bez zarzutu od początku aż do teraz, żadnych obić i rdzy na głowicy (jedynie przeciwwagi są lekko obite, ale tego nie da się uniknąć). Kompletny w 100%, nie brakuje nawet śrubki, czy zatyczki. Luzy zostały wyregulowane na ile to było możliwe, lunetka jest zjustowana i zorientowana prawidłowo. Pilot posiada najnowsze oprogramowanie V3.35. Używałem go raczej rzadko przez bark czasu, ale zrobiłem na nim trochę ładnych zdjęć, które można znaleźć na forum. Nie miałem z nim żadnych problemów.


Zestaw obejmuje: głowicę ze statywem, 2 przeciwwagi, pilot, kabel do pilota, komputera i zapalniczki, papiery. Dodatkowo dokładam poziomicę, którą mocuję do centralnej śruby statywu (widoczna na zdjęciach), którą musiałem dorobić, bo HEQ5 nie ma jako jedyny poziomicy. Przykleiłem też znaczniki na osie, które umożliwiają dokładniejsze ustawienie pozycji początkowej, dzięki czemu montaż lepiej trafia na pierwszą gwiazdkę do alignowania. W zestawie nie ma widocznych na zdjęciach zasilaczy, które przełożyłem do nowego NEQ6 :)


Dodatkowo oferuję pełne wsparcie przy użytkowaniu montażu i w razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości. Znam ten montaż "na wylot" :)


Mieszkam w Wieliczce, więc możliwy jest odbiór osobisty u mnie albo możemy się umówić gdzieś w Krakowie. Jak nie, to wysyłka kurierem.


Proponuję cenę 2700 z wysyłką lub trochę taniej przy odbiorze osobistym.


Dodatkowo mam na sprzedaż dodatkową przeciwwagę białą 5,2 kg oraz przedłużkę pręta przeciwwagi, jeśli ktoś chciałby wieszać coś cięższego.


Link do wszystkich zdjęć: https://drive.google...Smc&usp=sharing


DSC_1725s.jpg


Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.