Skocz do zawartości

Sprzedam montaż AZ-3 + adapter do gwintu fotograficznego 1/4”


arek_ilawa_olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: sprzedam montaż AZ-3 + adapter do gwintu fotograficznego 1/4”

 

sprzęt w świetnym stanie, praktycznie brak śladów użytkowania (ma około 3 miesięcy), w zestawie stolik.
cena nowego: 465 zł, ja życzę sobie 250 + przesyłka.

 

Sprzęt poprzednio wystawiony był przez 1 właściciela w tym wątku: http://astropolis.pl/topic/46306-sprzedam-montaz-az-3-adapter-do-gwintu-fotograficznego-14ae/?do=findComment&comment=549803

także tam znajdują się fotki...

 

zainteresowany może liczyć na kątownik przeciwwagi - widoczny mojej na fotce.

 

 

Posiadałem go zaledwie półtora tygodnia, początkowo AZ3 miał służyć do fotografii ornitologicznej z ED 80, ale nie było mu dane wyjść w teren, w tym czasie dorobiłem się SW ED 100 i wytrzymalszego montażu.

 

polecam - świetny stan: mechaniczny i wizualny.

IMG_0122.jpg

foto2.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie: sprzedam montaż AZ-3 + adapter do gwintu fotograficznego 1/4”

 

sprzęt w świetnym stanie, praktycznie brak śladów użytkowania (ma około 3 miesięcy), w zestawie stolik.

cena nowego: 465 zł, ja życzę sobie 250 + przesyłka.

 

Sprzęt poprzednio wystawiony był przez 1 właściciela w tym wątku: http://astropolis.pl/topic/46306-sprzedam-montaz-az-3-adapter-do-gwintu-fotograficznego-14ae/?do=findComment&comment=549803

także tam znajdują się fotki...

 

zainteresowany może liczyć na kątownik przeciwwagi - widoczny mojej na fotce.

 

 

Posiadałem go zaledwie półtora tygodnia, początkowo AZ3 miał służyć do fotografii ornitologicznej z ED 80, ale nie było mu dane wyjść w teren, w tym czasie dorobiłem się SW ED 100 i wytrzymalszego montażu.

 

polecam - świetny stan: mechaniczny i wizualny.

 

PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.