Skocz do zawartości

ASA 12" N, fokuser, korektory, FLI 11002 i koło 7, kolimator laserrowy


renims

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cóż, w żadnym europejskim sklepie sobie ich tak nie cenią. Powodzenia w sprzedaży, ja zdecyduję się na nowy ;)

Pomijając fakt, że w ogłoszeniach nie dyskutujemy o cenach (każdy sprzedaje za ile che), to dodatkowo wydaje mi się że w Twoja wypowiedź nie jest zgodna z prawdą: http://www.astroshop.pl/kolimator-laserowy/howie-glatter-holograficzny-kolimator-laserowy-2-635nm/p,21631.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga sklep ma zawyżone stawki !!! Ale po napisaniu do nich - chętnie redukują do cen obowiązujących na rynku (za to ogromny plus)--- to tak żeby się ktoś nie nadział !!!

Ostatnio kupowane ( z Vatem)

1111.jpg

Oczywiście do ceny sprzedającego nic nie mam ...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Krzychoo po pierwsze zarzuca się łamanie Regulaminu Giełdy: 4. Zasady Giełdy Astropolis, punkt h). "Zabrania się komentowania ofert przez innych użytkowników i punkt i i). "Negocjacje cenowe nie powinny odbywać się w wątku ogłoszenia".

Pisałem Ci również na PW, że gdybyś napisał np. "Są sklepy gdzie mogę kupić taniej" (ale na PW a nie w wątku - zgodnie z Regulaminem) nie byłoby tematu.

 

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.