Skocz do zawartości

Kamera FLI ML8300-zestaw


Tomasz_Habaj

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kamerę FLI ML8300 wraz kołem filtrowym CFW5-1 na piec filtrów wkręcanych 2" lub bez oprawy 50mm. W komplecie również zestaw filtrów 50mm Baadera LRGB oraz do wąskopasmowych Ha, OIII i SII. Do kola filtrowego jest przykrecony OAG firmy Starlight Xpress. Zarówno kolo jak i OAG zostały w tym celu przerobione. Dzieki temu całość jest sztywna, a całkowity backfocus z uwzględnieniem wszelkich szklanych elementów jak. np filtry czy szkło ochronne matrycy wynosi 52.15mm, a wiec możemy stosować praktycznie każdy korektor/reduktror. Na kamerę i CFW jest wysokiej jakości walizka firmy PELI. Kamera była w 2012r w serwisie FLI na wymianie napędu migawki i ogólnym serwisie. Po tym zrobiłem nią dosłownie dwa zdjęcia i od tamtego czasu leży w walizce nieużywana. Wejscie USB na CFW było trochę luźne i spiąłem go razem z gniazdem zasilania opaska (widoczne na zdjęciu, nie ma to żadnego znaczenia na działanie kola).

Skład sprzedawanego zestawu:

- kamera FLI ML8300

- kolo filtrowe CFW5-1 wraz z OAG-iem firmy SX

- filtry Baader 50mm bez oprawy - LRGB, Ha, OIII, SII

- zasilacz do kamery, kable USB

- walizka PELI

Sprzedaje tylko i wyłącznie całość. Za calosc 12000 ZL. Odbior osobisty lub moge dowiezc na terenie Malopolski.

DSCN0304.jpg

IMG_4264.jpg

IMG_4885.jpg

IMG_7150.jpg

IMG_7155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.