Skocz do zawartości

Wprzedaż akcesoriów.


Malybadi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania następujące akcesoria:

- Okular Tele Vue Plossl 32mm, okular praktycznie nowy, siedział 3-4 razy w kątówce - 450zł z wliczoną wysyłką.
- Okular Sky-Watcher WA 66 9 mm 1,25'' - 100zł z wliczoną wysyłką.
- Okular Sky-Watcher SWA 17mm 1,25/2'', świetne szkiełko za niską cenę, stan igła - 375zł z wliczoną wysyłką.
- Okular Astro-Tech 8 mm AWA-70 1,25''/2'', okular budową podobny do ortho, polecam w szczególności do obserwacji planet - 200zł z wliczoną wysyłką.

- Montaż paralaktyczny niemiecki Bresser EXOS-2 (EQ5) na statywie stalowym + 2 przeciwwagi 5kg. Montaż obecnie przechodzi kasowanie luzów i wymianę smarów, ale myślę, że jutro będzie już z powrotem u mnie.
Przeciwwagi są dosyć porysowane, ale wystarczy trochę farby i będą jak nowe. ( Niestety ja nie mam na to za bardzo czasu. )
Jest to dokładnie ten montaż: https://www.astrozakupy.pl/montaz-bress ... eq-5/1111/
Cena: 1000zł

Wszystkie okulary posiadają oba dekielki oraz kartonowe opakowania. Optyka każdego okularu jest w doskonałym stanie.

Podane kwoty podlegają negocjacji, jestem otwarty na propozycje, więc zapraszam na PW. ( Możliwa wymiana/ pokrycie części kosztów na kolimator laserowy)
Akcesoria sprzedaję, ponieważ przesiadam się na sprzęt F4, więc muszę zainwestować w dużo lepsze okulary.

Podane ceny zawierają koszty wysyłki.

Dla ciekawskich: Mak nie będzie wystawiony na giełdę, ponieważ obecnie pracuję nad własnym montażem widłowym.

 

Zdjęcia niebawem.

Pozdrawiam i życzę krystalicznego nieba !

Edytowane przez Malybadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.