Skocz do zawartości

Filtr Coronado SolarMax60, BF10mm


Amper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z ciężkim sercem ale podjąłem decyzję i wystawiam na sprzedaż moje filtry do obserwacji Slońca.

 

Mój zestaw jest jeszcze z czasów przed przejęciem Coronado przez Meade, więc lepsze jak twierdzą różne opinie.

SolarMax60 ma ryskę na obudowie, co będzie widać na dołączonym zdjęciu, natomiast BF jest w stanie dbd. Optycznie oba przedmioty są perfekt ale do przedmuchania, ja ich nie czyściłem i czyścić nie będę.

 

Cena za komplet 5000zł i póki co nie będę rozdzielał zestawu.

 

Jeżeli będzie chętny, to do zestawu dołożę refraktor Wiliam Optics Megrez 72mm z odpowiednią złączką do w/w filtrów.

Jestem pierwszym właścicielem Megreza i jego stan oceniam na bdb. Cena za Megreza ze złączką 1800zl. Ewentualne zdjęcia Megreza na życzenie i nie wcześniej jak wieczorem. Megrez będzie do sprzedania tylko po sprzedaży filtrów Coronado.

 

DSC_2669.JPG DSC_2670.JPG DSC_2674.JPG DSC_2673.JPG

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekendowa i ostatnia obniżka, teraz za komplet tj:

filtr Coronado Solar Max60, BF10mm i adapter do mocowania na odrośniku Megreza 72

w cenie 4500zł z wysyłką kurierem.

 

Jeżeli nie będzie chętnego, to filtry zostaną u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekendowa i ostatnia obniżka, teraz za komplet tj:

filtr Coronado Solar Max60, BF10mm i adapter do mocowania na odrośniku Megreza 72

w cenie 4500zł z wysyłką kurierem.

 

Jeżeli nie będzie chętnego, to filtry zostaną u mnie.

Proszę o rezerwcję do godziny 18 dziś. Pozdrawiam Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.