Skocz do zawartości

Jednak stał się cud! Jak stawiacie na środę?


Rekomendowane odpowiedzi

Polacy wygrali w Belfaście mimo marnej gry. Anglicy zremisowali z Austriakami. Tym samym mecz z Anglią nabiera pewnego znaczenia, gdyż paradoksalnie, nie straciliśmy jeszcze szans na awans :wink: .

 

Jaki wynik padnie w środę? Czy po meczu w Chorzowie pozostanie już tylko mecz ostatniej szansy, a po nim mecz o honor?

 

Ja optymistycznie proponuję 1-1, ale w ogóle w to nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pragnę przypomnieć tylko, że w rankingu Fifa jesteśmy o 82 pozycje wyżej niż Irlandia Pn. Nie wiem zatem czy gra naszej reprezentacji w tym meczu napawa optymizmem.  :Cry:

 

Jak dla mnie ranking Fifa mozna sobie w du.. wlozyc :twisted: Straszne sa w nim zawirowania i czasmi nawet bez konkretnej przyczyny !! ale to tylko takie :Pig:

 

co do meczu obstawiam dwie mozliwosci albo 0-0 albo 0-3 dla Angoli

 

BTW : Albania -Grecja 2:1 - zawsze wiedzialem ze to ME2004 to byl fart :wink: :twisted:

Francja - Israel 0 : 0 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeniacko przegrany mecz, anglicy zrobili tylko tyle ile musieli, gdyby polacy grali lepiej Anglicy grali by też lepiej.

 

W meczu z Citko w roli głównej graliśmy 100x lepiej...

 

Polacy bez formy życiowej nie są w stanie grać z takimi wyjadaczami. Austria miała fuksa życia, nie zasłuzyli nawet na pół bramki a wpadły im dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piłce nożnej liczy się wynik, a za styl nie ma dodatkowych punktów. Kolejna honorowa porażka. Ja mam dość. Nie interesują mnie takie mecze. Podobny do tego z Wembley gdy Citko strzelił gola i co> I znowu przegraliśmy po ładnej grze. Po co to komu?

 

Oskarze czy nie pozostaje nam nic innego jak tylko cieszyc sie tym ze ladnie zagralismy...juz dawno stracilem nadzieje ze nasi beda wygrywac mecze z druzynami na swiatowym poziomie! I usmiecham sie juz wtedy kiedy przynajmniej walczylismy! Bo bywalo i tak ze nasza reprezentacja nawet ochoty na gre nie miala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam walka o drugie miejsce, trzymajmy kciuki, ja naprzykład chciałbym zobaczyć polską reprezentacje na mistrzostwach w niemczech. Bedzie to na tyle blisko ze kto wie może skusze się na małą przejażdzke. :) A angole grali i tak beznadziejnie ;) gdyby nie ten samobój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia w telegraficznym skrócie:

1.Baty na własne życzenie. 20 min pomysłu na grę to za mało na Anglików.

2. Widzieliście tę cykorię w grze naszych po bramce Żurawskiego? byle nie wygrać!

3. Bekham cieńki jak Kosowski tylko droższy

4. Krzynówek to klasa - dosłownie wypluwał płuca

5. Janas i tak ma na twarzy wypisaną porażkę w ważnych meczach

6. Generalnie szansa na II. miejsce jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.