Skocz do zawartości

Tele Vue Ethos 4,7mm 110*


tomeczz

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam ten okular w cenie 50% nowego:

http://deltaoptical.pl/okular-tele-vue-ethos-sx-47-mm,d2895.html

 

okular nie posiada sladow uzytkowania, nie chce pisac ze jest jak nowy no bo przeciez jest uzywany ale trudno sie czegokolwiek doszukac. Uzywany z ClampingRingiem brak sladow na tulei mocowania w kątówce. Szkla czyste wszystko jak nalezy.

Sprowadzony z USA jak kurs byl jeszcze korzystniejszy.

Okular, dekle, pudelko.

 

Polecam.

_MG_4697edited.jpg

_MG_4698.JPG

_MG_4699.JPG

_MG_4702edited.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Na wstępie chciałem zapytać czy oferta jest jeszcze aktualna?.

Posiadam Synte 8 z podstawowymi okularami 10 i 25mm. Zastanawiam się czy wystawiony przez Ciebie okular będzie dobrym pomysłem do teleskopu jaki posiadam - chodzi mi o oglądanie planet. Przyznam szczerze, że myślałem o ES 4,7mm ale natrafiłem na Twoją aukcję i stąd mój mail do Ciebie. Tak na marginesie skąd pochodzisz, ja mieszkam w Trzebini tj. 25km na zachód od Krakowa (pom. Krakowem a Katowicami). Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke. Z synta 8 bedziesz mial zrenice wyjsciowa 0,8mm i powiekszenie 255x. To sie na polskie warunki nie nadaje. Nie kupuj nic krotszego niz dobry es8,8 na planety.

 

Ps Okular juz sie sprzedal na poczatku zapomnialem zaktualizowac ogloszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.