Skocz do zawartości

Colormunki Display - calibrator monitora


Ura

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam do sprzedania kalibrator firmy x-rite - znana firma produkująca kalibratory.

model Colormunki display, do kalibrowania monitorów i ekranów laptopów, dodatkowo można kalibrować projektory, oraz ustawić go jako urządzenie do pomiaru światła zastanego w pomieszczeniu, i sterowanie automatyczne w trybie live podświetleniem monitora.

 

Kupiony pół roku temu, monitory skalibrowane i w sumie leży w szafie bez sensu, nie używam tej funkcji ściemniacza bo mnie drażni jak mi coś nagle ekran rozjaśnia albo przyciemnia.

 

Można kupić i zostawić, albo kupić skalibrować i dać na giełdę.

Płytki z softem niestety nie mam gidzieś zgubiłem, ale i tak każdy sterownik można ściągnąć ze strony producenta, nowe komputery nawet stacji DVD nie mają :(

 

 

Cena 500zł razem z wysyłką po mojej stronie ( paczka ostrożna )

IMG_0785.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że teoretycznie powinno się powtarzać wedle teorii, a to dla tego że podświetlenie świetlówkowe się wypala i zmniejsza się jego charakterystyka, aczkolwiek ja wymieniłem wszystkie ekrany jakie miałem na nowoczesne, podświetlane LED, po pół roku nie widzę specjalnie różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz, bo wzrok się adaptuje...

Jakimś dziwnym trafem najnowsze EIZO mają wbudowany kalibrator, który sam dba o regularne sprawdzanie i trzymanie parametrów. Ale spoko, każdy może robić jak chce. Niektórzy wręcz wymieniają kalibratory czy wzorniki, bo te też się zużywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.