Skocz do zawartości

KOMPLETNY zestaw do AstroFoto


miron_z

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam CAŁY ZESTAW:

1. N-EQ6 Pro SynScan - praktycznie nowy. Dokładnie 3 razy podpięty do prądu. Kupiony w Astrokraku, wersja modyfikowana (cytuję za stroną: "Upgrade polega na wymianie łożysk na markowe - wysokiej jakości i precyzji oraz na ponownym wyregulowaniu mechanizmu, usunięciu luzów i przesmarowaniem odpowiednim smarem części ruchomych." Zakupiony we wrześniu 2015.
2. Kamera SBIG STF-8300M (zupełnie nowa, nieużywana). W komplecie wszystko co było w walizce. Na gwarancji, zakupiona 4 m-ce temu.
3. TS APO65Q - (zupełnie nowy, nieużywany). Na gwarancji, zakupiony 7 m-cy temu. Dodatkowo adapter M48 do aparatu.
4. Szyna, z którą wyważenie zestawu jest bardzo łatwe

guid:
5. Kamera QHY5 z chłodzeniem
6. Lunetka do guidu 50/172

7. AstroHub z zasilaczem
8. USB hub TP-Link
9. Kabel do sterowania montażem z laptopa
10. Filtr IDAS LPS P2 2"
11. Maska Bahtinowa do TS APO65Q
12. 2 grzałki

13. Czujnik wilgotności

14. Kable USB do podpięcia całości

Cena: 20500zł

 

Całość stoi złożona od kwietnia, ale brak czasu nie pozwala mi na jakąkolwiek sesję afoto.

Proszę nie pytać o poszczególne elementy, dam sobie trochę czasu, być może znajdzie się nabywca na całość.

 

 

IMG_2178.jpg

Edytowane przez miron_z
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny zestaw do wystartowania w astrofotografię. Patrząc na elementy każdy z nich znajdzie nabywcę nawet po rozbiciu. Nie ma tutaj nic nadmiarowego - ładnie skompletowałeś.

 

Może offtopowo ale to już kolejny pełny zestaw jaki mi się rzucił w ostanim roku lub dwóch więc tym razem skomentowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam około 2 tygodnie na chętnego na całość. Jeśli się nie znajdzie to rozbiję to na elementy i opisze co i jak. I dopiero wtedy będę rezerwował w kolejności zgłoszeń. Można pisać kto na co jest chętny, może wcześniej rozbiję jak wszystko się sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności: można, a nawet proszę by pisać tutaj. Nie jest to jednoznaczne z rezerwacją, jak zobaczę, że są chętni na większość to wówczas napiszę posta, gdzie wypunktuję poszczególne elementy i dopiero wówczas będę przyjmował rezerwacje.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcia zamieszczę dopiero jutro.

 

1. Kamera SBIG STF-8300M (zupełnie nowa, nieużywana) - 9990zł

2. TS APO65Q (zupełnie nowy, nieużywany) + grzałka + maska Bahtinowa - 3000zł
Posiadam również adapter do aparatu do tego teleskopu (cena w sklepie to ponad 200zł), do adaptera potrzebny ring T2 do danego modelu. Jeśli nabywca byłby zainteresowany to cena wzrasta do 3100zł.
(SPRZEDANE)

3. Perforowana szyna, z którą wyważenie zestawu przy małych teleskopach na montażu jest bardzo łatwe - 100zł
http://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/language/en/info/p7940_TS-Stabile-GP-Level-Prismenschiene-L--228-mm-mit-Langloechern.html

4. AstroHub z zasilaczem i czujnikiem wilgotności- 420zł (SPRZEDANE)

5. USB hub TP-Link - 80zł

6. Kabel do sterowania montażem z laptopa - 200zł

 

Stan wszystkich przedmiotów idealny (o czym poświadczą jutro fotki).

 

Rezerwacje bądź chęć nabycia proszę przez PW.

 

Wysyłka kurierem DHL jest po mojej stronie dla każdego przedmiotu.

Edytowane przez miron_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta niektórych cen:

 

 

1. Kamera SBIG STF-8300M (zupełnie nowa, nieużywana) - 9500zł

 

Zakupiona 16 marca 2016 roku. Gwarancja i faktura w walizce. Dla nabywcy dodaję książkę.

 

05m.jpg 06m.jpg

07m.jpg 08m.jpg


2. Perforowana szyna, z którą wyważenie zestawu przy małych teleskopach na montażu jest bardzo łatwe - 90zł SPRZEDANE

03m.jpg 04m.jpg

 

3. USB hub D-Link - 80zł SPRZEDANE

 

02m.jpg

 

 

4. Kabel do sterowania montażem z laptopa - 160zł

 

01m.jpg

 

 

Rezerwacje, pytania bądź chęć nabycia proszę przez PW.

 

Wysyłka kurierem DHL jest po mojej stronie dla każdego przedmiotu.

Edytowane przez miron_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnia korekta cen:

 

1. Kamera SBIG STF-8300M (zupełnie nowa, nieużywana) - 8800zł

 

Dane techniczne kamerki: https://www.sbig.com/products/cameras/stf-series/stf/stf-8300m/

 

 

 

2. Kabel do sterowania montażem z laptopa - 140zł

 

 

 

Rezerwacje, pytania bądź chęć nabycia proszę przez PW.

 

Wysyłka kurierem DHL jest po mojej stronie dla każdego przedmiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.