Skocz do zawartości

Mam UFO na zdjęciu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
....Tego dnia załoganci NAUTILUSA wykonali jeszcze kilka zdjęć, na których widać obiekty nieznanego pochodzenia. Postanowiliśmy przedstawić Wam zdjęcie niezwykle cenne, gdyż widać na nim dyskoidalny obiekt, który znajduje się na dużej wysokości dokładnie nad Wylatowem. ...

 

:buahaha: :buahaha: :buahaha:

:banan::banan::banan:

:Boink::Boink::Boink:

 

Ups......... :cenzor:

 

zrobiłem :kupa:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

za śmiechu

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zdjecie spoko :) Szkoda ze to montaz, no ale sam kiedys zrobilem podobne kiedy to moj znajomy na tle krajobrazu rzucal metalowa miska. No coz... wtedy nie bylo jeszcze tak dobrych komputerow, a moj ZX na wiele nie pozwalal :) Ale Zayzik... przez chwile dalem zrobic sie w konia :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateor skąd wiesz że to montaż ?

 

to zdjęcie nie wygląda na przemyślaną dokumentację "załogantów" :mrgreen:

ale na zwykłe przypadkowe

takie samo jak ja zrobiłem w Jodłowie Piotrowi i Mirkowi

 

:salu:

 

p.s.

jeśli to czytają

to oczekuję parametrów fotki:

Ogniskowa, przesłona, czas, czułość i punkt ust. ostrości

 

no chyba że robione Zenkiem lub nie chciało się zapisać

 

tylko wtedy jakakolwiek dyskusja ma sens

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zdjecie spoko :) Szkoda ze to montaz...

 

Meteor dopiero teraz się zastanowiłem :roll:

miałeś na myśli moje czy to z Nautilusa :?:

 

Jeśli chcesz to moje dostaniesz na skrzynkę w oryginale

 

:salu:

 

Zayziku... kurde bo oszaleje. Jesli Twoje zdjecie jest prawdziwe to juz nie wiem co mam o nim myslec... !

 

Adam... naprawde takie cykales? Przyjrzyj sie dokladnie, jestes pewien ze to owad?

 

Dla mnie to nie owad, ale nie mowie od razu ze to NOL. Choc wyglada dziwnie.

 

Nie... wkrecajcie mnie Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak to jakis wkret... Kompresja wklejki przysiadla ;-)

 

Wkręty to robi Szymon Majewski w TVN

 

A ty Meteor nie "analizuj" .jpg'a 600x400

tylko nieruszany fragment oryginału (1 post , 3 fotka) :salu:

 

Mirek sorry ale to był najbliższy obiekt :wink:

:Beer:

 

Kompresja wklejki nosa też siadła

:buahaha:

a23bis.JPG

 

a22bis.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moj Boze... zaraz mi wmowisz, ze to nie owad, ze to moze zayzik zfalszowal, a mnie w ogole nie ma - matrix ;) Dobra - ja sie wyoutowuje z dyskusji. Szczegolnie ql jest argument z kompresja :)

 

PS. Mam tez fotki znad wisly - masa komarow latala, fajnie sie focily. Ale lepiej nie wrzucam, bo dowiem sie, ze UFO sfotografowalem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziza, z kompresja moze przesadzilem, ale zaraz potem sie z tego wycofalem bo to rzeczywiscie bylo glupie co powiedzialem. Moze to i owad, moze to i samolot, moze to paproch na obiektywie nie wnikam. Fakt ze wyglada ciekawie. Co ty Adam tak z gory zakladasz co bedzie powiedziane po tym jak pokazesz swoje zdjecia owadow?

 

Takze mam sporo zdjec ale z lak wilanowskich kiedy to ze znajomym bylismy na lataniu. Komary dawaly mocno w kosc, rejestrowaly sie na wideo lepiej niz samoloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zakończyć ten entomologiczny wątek stwierdzeniem że "Ktoś tu ma muchy w nosie" oczywiście bez żadnych absolutnie podtekstów personalnych tylko z czystym humorem :wink: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.