Skocz do zawartości

Wracam do "blogowania" ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Daniel - jesteś wielki! Ja wręcz ubóstwiałem Twojego bloga, dla tak genialnych żartów nie ma konkurencji :) Nie ma nic lepszego niż usiąść sobie wieczorem z kolegą i "cisnąć bekę" z tekstów dnia:P

Strasznie żałowałem, że przerwałeś jego prowadzenie. Co jakiś czas wracałem na stronę i zaliczałem ponowne napady głupawki :) Ale ile razy można się śmiać z tego samego...

 

Teraz to genialne miejsce powraca! Chwała Ci za to i oby zapał nie zgasł już nigdy.

 

Nie pamiętam, czy w końcu mówiłem Ci o mojej tęsknicie za blogiem podczas zlotu, ale miałem taki zamiar :)

 

Zostać uhonorowanym "tekstem dnia" to prawdziwy zaszczyt (większy, jak apod? :) ). W nowym sezonie widzę już dwa swoje wpisy, dobrze się zaczyna...

Dnia 2.07.2017 o 16:54, Paether napisał:

Wczesną jesienią 2015 zostałem adminem na AP.

Poważnie to tylko dwa lata? Ale ten czas nie leci...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, aż nie wiem co napisać :D Super, że ktoś czerpie z tego radochę :)

 

8 godzin temu, MateuszW napisał:

Nie pamiętam, czy w końcu mówiłem Ci o mojej tęsknicie za blogiem podczas zlotu, ale miałem taki zamiar :)

Całkiem możliwe, trochę takich rozmów miałem.

 

8 godzin temu, MateuszW napisał:

Zostać uhonorowanym "tekstem dnia" to prawdziwy zaszczyt (większy, jak apod? :) ). W nowym sezonie widzę już dwa swoje wpisy, dobrze się zaczyna...

Dziś zobaczysz trzeci ;)

 

8 godzin temu, MateuszW napisał:

Poważnie to tylko dwa lata? Ale ten czas nie leci...

Gdzie ja zgubiłem 1 rok? :whistling: Jesień 2014 oczywiście...to już prawie 3 lata.

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej ogarnąłem sobie przerzucanie treści i zeszłotygodniowy tekst dnia, więc stwierdziłem że pora na mały facebookowy "astrofanpejcz" :D 

 

Jeśli ktoś zainteresowany, zapraszam do polubiania, udostępniania i co tam jeszcze Zuckerberg umożliwia - https://www.facebook.com/astrofanpl/

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blogu pojawił się kalendarz gdzie wrzucam w jednym miejscu zjawiska na niebie, ważne wydarzenia z historii astronomii ale przede wszystkim akcje organizowane na forach (konkursy, zloty, imprezy).

 

Wygląda to mniej więcej tak: http://astrofan.pl/kalendarz/:)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam zaszczyt gościć (a raczej dzielić "przestrzeń) na blogu z Adelą (Bellatrix), czyli można zapewnić, że zabłyśnie tam wiele gwiazd :) W planach jest zestawienie wszystkich do tej pory stworzonych tekstów, galeria szkiców oraz oczywiście nowe pomysły na artykuły :)

 

Zaczynamy od zajrzenia do często omijanego gwiazdozbioru Żyrafy - http://astrofan.pl/garsc-zapomnianych-skarbow-ze-szkatuly-zyrafy/

 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.