Skocz do zawartości

IV Międzynarodowe Warsztaty teleskopy.pl zakończone


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[Jodłów - nie wiem gdzie to jest, a Kudłacze to bardzo na południu? Wiesz Ryśku - mam problemy "autowe" a armatka od Januszka trochę waży. Ja chciałbym koniecznie przywieźć na spotkanko co by przeszło forumniaste namaszczenie i żeby się Dobson nie rozkleił ;) ;) ;D Dla mnie w tym roku teoretecznie zostaje OZMA, jakby o niej nie mówić, pisać czy myśleć...

Acha - terminy? Kudłacze to chyba sierpień? A Jodłów??? (mam zaplanowany urlop na 28.07-8.08 a później 24.09-02.10)...

A co do niewiast und żurku - oficyjalne zapytanie składam na ręce Jaśnie Wielmożnego Oryganizatora co by upewnił się obecności białogłów dorodnych (bo jeno tylko takie stąpają po (Z)ziemi), wiekiem we większości odpowiednie, co by skosztować żurku można było i mlaskaniem podziękować! ;) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IV Warsztaty w swoich pierwotnych założeniach miały być ostatnimi. W rozmowach kuluarowych jakie przeprowadziłem w trakcie warsztatów okazało się, że ludzie nie chcą aby to był koniec. W związku z tym, że nie zabezbieczyłem w Urządzie Patentowym nazwy imprezy nie pozostaje mi nic innego jak z Bożą pomoca i kolegów kontynuować nasze spotkania. Ustaliliśmy, że V Warsztaty odbędą się na przełomie września i października w Borucinie nad jeziorem raduńskim odpowiedzialnym za ich zorganizowanie na miejscu jest Przemek Rudź. Wydawnictwo książki, którą napisał Przemek dało dupy i nie wyrobiło sie na maj. Wszyscy mamy nadzieję, że w Borucinie odbędą się chrzciny tego dzieła.

 

Został takze ustalony wstępnie dalszy charmonogram

 

VI Warsztaty wiosna 2004 Niedźwiady lub Kotlina Kłodzka (Jeżeli koledzy z Dolnegośląska będą mieli ochotę pomóc w organizacji)

 

VII Warsztaty jesień 2004 Ondrejowice w Czechach pod warunkiem, że Polska znajdzie się w UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedziec ze dzieki Mirkowi Krasnowskiemu odpadla mi trudna sprawa oswiadczyn mojej kobiecie. Ja tu sie glowilem jak, kiedy w jakich okolicznosciach : swiece, kolacja, itd. Tymczasem gdy przyjechalismy na warsztaty Mirek po prostu wpisal moja kobitke na liste warsztatowiczow pod moim nazwiskiem. Kobitce badzo sie spodobalo mi z reszta tez, bo w sumie juz wszystko wiadomo i jej tyle tam tlumaczyc nie musze tylko jeszcze dokupie jakiegos kalafiora w kwiaciarni i zloty pierscionek zareczynowy i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, o Dobsona możesz być spokojny. Piotrek Z. jeździ z Syriuszem i nic się złego z nim nie dzieje :). Jodłów to Kotlina Kłodzka . Było tam spotkanie w zeszłym roku i jest to baza wypadowa kolegów z Wrocławia. Teraz zlot odbędzie się chyba we wrześniu.

Michu gratuluję oświadczyn i sposobu ich dokonania. To też zasługa Mirka ;D . Może jeszcze jakieś astro-wesele ::);).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było doskonałe. ( z spotkania na spotkanie jest coraz lepiej )

Takie warsztaty to niezły doping do pracy nad stroną i astronomiczną pasją.

Dziękuje wszystkim za przybycie na impreze.

Szczególnie dziękuje :

grupie poznańskiej za zorganizowanie tego fantastycznego przedsiewzięcia.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zanim juz dasz pierscionek zasuwaj do niemiec i kupuj najdrozszy sprzet na jaki cie stac, bo to ostatnia okazja w zyciu!!! Rozumiem, ze sobie to uswiadomiles? ;D

 

Ja niestety nie dalem rady wyjechac w piatek (sprawy sluzbowe), a w sobote juz zabraklo energii, zeby taki kawal jechac - mimo, ze Pawel Lancucki mnie namawial oferujac nawet transport :(

No coz... szkoda wielka, bo patrze na zdjecie i milo znowu Was zobaczyc (tych co poznalem na innych warsztatach).

 

W takim razie do nastepnego zlotu, na ktorym juz bede na 100%!

 

Jak to jest teraz, bo Janusz cos w sierpniu jeszcze w Kudlaczach organizuje? Dobrze pamietam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Oczywiście ze dobrze pamiętasz będzie zlot obserwacyjny w ostatnie 10 dni sierpnia na Kudłaczach, całe schronisko i pole namiotowe już zarezerwowane dla nas ;D ;D ;D

A czy ktoś mający kontakty na górze już zarezerwował pogodę na opozycję Marsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zanim juz dasz pierscionek zasuwaj do niemiec i kupuj najdrozszy sprzet na jaki cie stac, bo to ostatnia okazja w zyciu!!! Rozumiem, ze sobie to uswiadomiles? ;D

 

Wlasnie przymierazm sie do zakupow, skromnych bo to tylko upgrade statywu o jakies go to ale zanim co to juz w planach mam ze goto musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kumple!

 

niezmiernie sie cieszę, że Miras przedstawił już plan na V, VI i VII warsztaty - kwestia VIII, IX itd. to pewnie tylko formalność ;D ;D ;D

 

Ludzie u mnie w pracy są pełni podziwu jak bardzo jesteśmy zorganizowani i skonsolidowani w swojej pasji. Zazdroszczą nam. Agata, która przyjechała ze mną i Blanką była w szoku - powiedziała, że tak pozytywnie szurniętych ludzi jeszcze nie widziała ;D ;D ;D

 

Myślę, że nie ma co przyjmować, że coś tam robimy do 4 czy piątego raza. Klimat spotkań i wrażenia, które klekoczą we łbie jeszcze kilka tygodni po spotkaniu są dowodem celowosci takich imprez.

 

Jutro będę miała jakieś bliższe ustalenia co do Borucina (to będzie taki mały 5 jubileusz ;D ;D ;D)

 

pozdrawiam serdecznie!!!

 

Przemas

 

ps. W poniedziałek będą dzwonić do mnie z PASCALA odnoście wydania książki. Pozyjemy - zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.