Skocz do zawartości

Prośba o pomoc


Adastro

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się.

Oczywiście uprzedzę ewentualną odpowiedź, że na tej zasadzie cennik powinien zawierać wszystko co się produkuje na świecie, bo wszystko można zamówić.

Oczywiście nie. Ale wydaje się, że jeżeli istnieje zainteresowanie 80ED, (tak przynajmniej wynika z wypowiedzi na forum) to może istnieć także zainteresowanie sprzętem zbliżonym np 100ED. Żeby nie zamrażać kapitału wystarczy umieścić sprzęt w cenniku z adnotacją na zamówienie (plus ewentualnie czas realizacji).

Tutaj plus dla DO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

To tajemnica Poliszynela i Ci którzy są naprawdę zainteresowani wiedzą że można zamówić u nas wszystko z katalogu Oriona z: www.telescope.com i oczywiście zamawiają co im jest potrzebne do uprawiania swojego wspaniałego hobby, po tym odrożnia się klienta od malkontenta, właśnie po realizowanym dla niego zamówieniu :salu:

 

Ps. Prom kosmiczny, to dobry przykład, też można sobie zapewne zamowić np w NASA pod warunkiem że kogoś z was na to oczywiście stać :roll: :lol::buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem że kogoś z was na to oczywiście stać :roll:  :lol::buahaha:

 

Oj, Januszu, Januszu... Czyżbyś sam siebie wykluczył z naszej, astroforumowej społeczności?

... pod warunkiem że kogoś Z NAS na to stać, na PROM lub tylko na rurkę 25 cm APO! :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Na prom kosmiczny mnie absolutnie nie stać i czuję się uroczyście i oficjalnie auto-wykluczony z kolejki na niego oczekujących, może w następnym wcieleniu ale na razie podziękuję :):D:lol::buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ED - dzisiaj prowadziliśmy obserwacje APO FL 102 i doszliśmy do wniosku, że jak tylko przyjdzie montaż z Delta Opticals i jeśli Piotr się zgodzi (w co nie wątpię) - zrobimy test porównawczy APO i ED. Wstępne porównanie wskazuje, że w APO FL nie ma fioletu nawet przy większych powiększeniach. Dotychczasowe zaś - krótkie testy ED - wskazują, że fiolet się ujawnia przy powiększeniu 100x. Dokładnie przetestujemy to i opiszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie pracuję w ramach "warsztatów ATM" nad silnikiem na ciekły wodór  i tlen do mojego wahadłowca :D  Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. :wink:  Zwłaszcza z doświadczeniami w pracy na orbicie...

 

Wiesz, ja na orbite to wchodze po kazdym 6 browcu. Niniejszym oglaszam, ze uwazam sie za doswiadczonego. To co mam pilotowac? :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.