Skocz do zawartości

[ Giełda ] Lornetka TS 20x80LX z filtrem UHC


sylwiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Lornetka TS 20x80LX z filtrem UHC


w związku z marudzeniem żony, że wydaję za dużo kasy na swoje za drogie hobby pozbywam się dzisiaj jednej z moich ulubionych lornetek.

Lornetka TS 20x80LX z wbudowanymi filtrami UHC (wsuwane w tor optyczny pokrętłami).
Stan wizualny super, optyczny jeszcze lepszy. Wszystko co dostałem w sklepie (walizka, lornetka, kapsel na obiektywy, pasek, ściereczka, instrukcja)

Delikatne ślady użytkowania na walizce ale idealnie spełnia swoje zadanie (kluczyki w komplecie).
Lornetka idelanie trzyma kolimację. 
Obraz ostry i czysty, nie rozjeżdża się. 
Idealna do obserwacji astro i samolotów. Filtry sprawują się genialnie.

Polecam naprawdę warto. Wdeptuje w glebę wiele lornetek i to bez zadyszki.

dziękuję za prywatne wiadomości i dopowiadam zbiorczo na pytania:

1. jestem drugim właścicielem lornetki, kupiłem ją rok temu na OLX
2. lornetka nie spadła, nie jest obita
3. jest dobrze skolimowana i daje idealnie ostry obraz
4. sprzedaję tylko to co widać na zdjęciach i dotyczy lornetki
5. nie wymieniam się 
6. tak jest możliwa wysyłka za pobraniem po wpłacie 50zł na wysyłkę, reszta płatna przy odbiorze.
7. w przypadku pobrania wysyłka kurierem Poczty Polskiej gdyż od nich pieniądze zwrotnie dostanę w 3 dni
8. inny kurier DPD albo UPS ale płatność z góry gdyż od nich na kasę czeka sie 14 dni roboczych

9. możliwa jest negocjacja ceny ale w logicznych granicach. Dziękuję za dwie otrzymane oferty jedna za 500zł druga 
za 450zł - szanujmy się
10. kontakt telefoniczny pod nr 609703788
11. możliwy odbiór osobisty

OSTATECZNA OBNIŻKA CENY DO 800ZŁ + 20ZŁ WYSYŁKA


  • Oferent
    sylwiusz
  • Date
    28.02.2018
  • Cena
    800,00 zł
  • Kategoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze o ile tak jest faktycznie, widocznie trafił się Tobie dobry egzemplarz. Chciałem kiedyś taką kupić, ale jej aktywna apertura 68mm zniechęciła mnie na rzecz jej siostry TS 15x70 MX Marine. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda z lornetek ma jakieś ale. W jednych aperatura jest większa w innych mniejsza ale najczęściej mniejsza. W mojej jest jaka jest ale obraz jaki daje jest fenomenalny. Ostry, kontrastowy a filtry choć wielu się zastanawia nad tym robią swoją robotę. Miałem już w swoim życiu sporo teleskopów, lornetek i każdy sprzęt miał plusy i minusy. Nie stać mnie na sprzęt w cenie kilunastu, klikudziesięciu tysięcy więc wybieram najlepsze na co mnie stać.

Miałeś TS 20x80LX ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wybór, taka jak wyżej wymieniona, TS 22x85 MX Marine i jej mniejsza siostra 15x70 MX Marine. Z pierwszej zrezygnowałem ze względu na obciętą i to znacznie aktywną apertutę a druga to już kawał ciężkiego sprzętu, prawie 5 kg, więc wybrałem TS 15x70 i nie załuje. Dokupiłem do niej parkę filtrów UHC-E i taki zestaw pokazuje ładnie pazurki pod ciemnym niebem, planetarki i emisyjne dosłownie świecą! Pozdrawiam!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.