Skocz do zawartości

v2.0-Video Wrażenia z testowania Filtru Polaryzacyjnego Neewer


Rob-C

Rekomendowane odpowiedzi

Moje video wrażenia z testowania chińskiego filtru polaryzacyjnego firmy Neewer (wersja 1.25") za cenę 50-100 zł-Czy  jest cokolwiek wart ? :

Proszę o wyrozumiałość i przepraszam za wszelkie błędy ,przejęzyczenia i tym podobne sprawy:
Uwaga to wersja 2.0 z powodu wpadki która musiała zostać poprawiona, a na którą zwrócono mi uwagę -Przepraszam za tą wpadkę  :P
 
 
 
Edytowane przez Rob-C
  • Lubię 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja, choć ostatnie 2 min już trochę przeciągasz ;)

 

Zasadnicza uwaga co do sposobu działania filtra. On nie ściemnia obraz w zakresie 1% do 40%, tylko tyle światła przepuszcza. Czyli ściemnia obraz w zakresie 2,5 do 100 razy.

I jeszcze jedno. Szklo sie nie rysuje, bo nie tak łatwo je zarysować. W filtrach (obiektywach, okularach itd) rysuja sie raczej warstwy antyrefleksyjne, a tu ich może po prostu nie być :)

Edytowane przez Marek_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marek_N napisał:

Bardzo fajna recenzja, choć ostatnie 2 min już trochę przeciągasz ;)

 

Zasadnicza uwaga co do sposobu działania filtra. On nie ściemnia obraz w zakresie 1% do 40%, tylko tyle światła przepuszcza. Czyli ściemnia obraz w zakresie 2,5 do 100 razy.

I jeszcze jedno. Szklo sie nie rysuje, bo nie tak łatwo je zarysować. W filtrach (obiektywach, okularach itd) rysuja sie raczej warstwy antyrefleksyjne, a tu ich może po prostu nie być :)

Racja ,co do szkła to bardziej chodziło że u chińskich wynalazków jest różnie ,miałem jeden filtr w rekach który by zarysowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozważyć, na początek, do kogo skierowane są Twoje wideła, czy do bezmyślnych mas YT, wtedy możesz stosować YT standardy, czy do osób zajmujących się astronomią, ale tu już masz do czynienia z ludźmi inteligentnymi, standardy YT nie przejdą :) Przyjdą filtry korolowe, masz szansę się poprawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HAMAL napisał:

Musisz rozważyć, na początek, do kogo skierowane są Twoje wideła, czy do bezmyślnych mas YT, wtedy możesz stosować YT standardy, czy do osób zajmujących się astronomią, ale tu już masz do czynienia z ludźmi inteligentnymi, standardy YT nie przejdą :) Przyjdą filtry korolowe, masz szansę się poprawić.

 

Coś w tym jest, ale przede wszystkim chcę trafić do ludzi którzy zaczynają dopiero, aczkolwiek w wypadku recenzji, czy raczej wrażeń ciężko zadowolić kogoś zaawansowanego i kogoś zielonego .A co do wpadki no cóż poprawiłem :) (mam nadzieję)

Edytowane przez Rob-C
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.