Skocz do zawartości

Sky-watcher Star Adventurer + Statyw


Imar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Na sprzedaż nowy w stanie sklepowym Adventurer z porządnym statywem Camrock Tactic EVO T80.

Istnieje możliwość wymiany na HEQ5 z moją ewentualna dopłatą, Syntrek lub Synscan.

Gwaracja jeszcze na 22 miesiące !. Miał być to mój zestaw mobilny pod ciemne niebo na co najmniej 2-3 lata, niestety z przyczyn zdrowotnych, przestaję być mobilny i musze się z nim pożegnać i pójść w coś stacjonarnego ( astrobudka ).

Niektóre elementy jak klucze regulacyjne, pazury od statywu, mały dovetail od adventurera nie zdążyły być nawet rozpakowane.

Statyw posiada szereg regulacji rozstawu nóg, w większośći wykonany z metalu, z fenomenalnie sztywną i solidną głowicą która służyła mi za mocowanie guidera.Na wszystko posiadam oryginalne pudła.

Podświetlenie lunetki biegunowej zostało przerobione sposobem Michała Kałużnego, można zakładać i zdejmować nawet z szyną montażową.

Dodaje zestaw baterii zasilających.

Wszystko przetestowane, dokładność prowadzenia deklarowana przez producenta zapewniona.

Cana jaka mnie interesuje to 2000 zł, koszty wysyłki po mojej stronie.

W ostatczności mogę rozbić zestaw na statyw i głowicę osobno.

Nie mogę dodać więcej fotek do ogłoszenia, ale mogę podesłać więcej.

Możemy się lekko potargować.

 

Zainteresowanych proszę o wiadomość na PW.

Pozdrawiam.

IMG_20180809_111223.jpg

IMG_20180809_111636.jpg

IMG_20180809_111256.jpg

Edytowane przez Selmak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.