Skocz do zawartości

Akcesoria po Refraktorze Vixen ED 100/640mm.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że nie posiadam już Świetnego Refraktora Vixen 100/640mm z wyciągiem Helikalnym Borga 1,25" Japan , który odebrał niedawno kolega.Pozostały mi akcesoria które do niego dokupiłem. Wszystko w dobrym i bardzo dobrym stanie. Ceny zawierają wliczone koszty przesyłki priorytetowej ubezpieczonej Pocztą.
Kontakt PW lub tel.604054008.

1.Solidne obejmy wykonane przez Firmę ASTROKRAK , średnica wewnętrzna 130mm , szerokość 15mm , otwory do mocowania w dovetailu plus plastikowe śrubki nie rysujące tuby , stan jak nowe , cena 115zł.
2.Pełny mocny dovetail w standardzie Vixena z otworami , długość 10cm , anodowany na biało-kolor srebrny , cena 45zł.
3.Dovetail SW , pozostały ucięty kawałek , cena 35zł.
4.Wysuwane i blokowane mocowanie lornetki z gwintem pod śrubę statywową , stan bardzo dobry , cena 35zł.
5.VB Celestron 1,25" z dodatkowa trzecią solidniejszą śrubką do mocowania okularu , stan dobry , cena 40zł.
6.Złączka kątowa Celestron 1,25" , 90* , pryzmatyczna , bardzo dobra z dużym przelotem bez winiety , dodatkowa śrubka z plastikową końcówką nie rysująca okularów , tuleja pod okulary od złączki GSO Dielektryk 1,25" , stan bardzo dobry , zaślepki , dobiorę pudełko , cena 125zł.
7.Kątówka pryzmatyczna WO 1,25" , 45* z pryzmatem Amiciego , stan bardzo dobry , zaślepki , dobiorę pudełko , cena 275zł.
8.Okular TV Panoptic 15mm, pudełko , zaślepki, stan bardzo dobry , zakupiony w USA , bardzo trudno dostępne szkiełko , limitowana produkcja TV , Perełka-Polecam , cena 725zł.
9.Okular TV Panoptic 24mm , stan bardzo dobry , zaślepki , poszukam pudełka , jak nie znajdę oryginału to będzie zastępcze , stan bardzo dobry , cena 1075zł.
10.Filtr ORION UB 1,25" , stan bardzo dobry , plastikowe pudełko , cena 265zł.
11.Filtr LUMICON OIII , 1,25" , plastikowe pudełko , stan bardzo dobry , cena 325zł.
12.Filtr Baadera Solar Continuum 2" , plastikowe pudełko , stan bardzo dobry , cena 325zł.

13.Okular TV Panoptic 41mm , oryginalne pudełko , zaślepki , stan bardzo dobry , cena 1620zł.

14.Montaż Celestron AVX , GO-TO z modułem GPS , stan bardzo dobry , sklepowy komplet z pudełkami , cena 3250zł.

Myślę że ceny są w pełni adekwatne co do wartości i uwzględniają nasze warunki giełdowe.
Zainteresowane osoby Zapraszam.

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

IMG_0001.JPG

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

8.Okular TV Panoptic 15mm, pudełko , zaślepki, stan bardzo dobry , zakupiony w USA , bardzo trudno dostępne szkiełko , limitowana produkcja TV , Perełka-Polecam , cena 725zł.-REZERWACJA.
Reszta aktualna jak wyżej.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Okular TV Panoptic 24mm , stan bardzo dobry , zaślepki , poszukam pudełka , jak nie znajdę oryginału to będzie zastępcze , stan bardzo dobry , cena 1075zł.-NIEAKTUALNY.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Okular TV Panoptic 15mm aktualny w cenie 685zł z kosztem przesyłki , oryginalne pudełko zaślepki TV , stan bardzo dobry.

Dochodzi okular TV Panoptic 41mm z oryginalnym pudełkiem , zaślepkami , stan bardzo dobry w cenie 1620zł z wliczonym kosztem przesyłki.

Montaż Celestron AVX z modułem GPS , statyw , GO-TO , komplet jak ze sklepu z opakowaniem w cenie 3250zł z wliczonym kosztem przesyłki.

Reszta akcesorii aktualna jak wyżej.

 

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.