Skocz do zawartości

Statyw Benro TAD18A


tomchm

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam statyw fotograficzny Benro TAD18A. Gwint przyłączeniowy 1/4", udźwig maksymalny 8 kg. Więcej informacji nt. statywu tutaj:
https://www.cyfrowe.pl/aparaty/statyw-benro-adventure-tad18a.html
Statyw kupiony w 2018r. i był cały czas eksploatowany, niemniej jest w bardzo dobrym stanie. Sprzedaję go, ponieważ po pewnym czasie dla mnie okazał się za niski.

Do sprzedania jest statyw wraz ze wszystkimi elementami przedstawionymi na ostatnim zdjęciu.

Sprzęt nie podlega jakimkolwiek rezerwacjom.

Cena wraz wysyłką (wysyłka kurierem): 250 zł.

20190126_091108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na nim wieszałeś ? Jak oceniasz stabilność z używanym sprzętem ?

Zaciski są z metalu ?

I pytanie początkującego bo nie miałem nigdy takiego statywu: to na końcu na statywie to jakiś rodzaj głowicy ?

Chce go używać raczej w maksymalnym rozłożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, astrokarol napisał:

Co na nim wieszałeś ? Jak oceniasz stabilność z używanym sprzętem ?

Zaciski są z metalu ?

I pytanie początkującego bo nie miałem nigdy takiego statywu: to na końcu na statywie to jakiś rodzaj głowicy ?

Chce go używać raczej w maksymalnym rozłożeniu.

Odpowiedzi napytania:

1. Co na nim wieszałeś? Wieszałem na nim montaż azymutalny AZT6 bez przeciwwagi oraz refraktor Bresser 102XS z kątówką i okularami 1,25".

2. Jak oceniasz stabilność z używanym sprzętem? Z opisanym przeze mnie w/w sprzętem pod kątem stabilności wszystko jest OK, drgań nie ma. Do pełni szczęścia do montażu przydałaby się mała przeciwwaga, ale to już kwestia związana z montażem, a nie statywem.

3. To na końcu na statywie to jakiś rodzaj głowicy? Nie, jest to podstawka z gwintem zewnętrznym 1/4", do której można przykręcić montaż na teleskop, głowicę fotograficzną lub inne ustrojstwo. Sam statyw nie posiada głowicy.

 

Tak w ogóle to jest to statyw dedykowany do fotografii, ale w przypadku mojego sprzętu dobrze się sprawdzał. Pisałem już wcześniej - sprzedaję go, ponieważ jest on dla mnie za niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.