Skocz do zawartości

EQ6,MPCC,filtry i inne


Patrix

Rekomendowane odpowiedzi

1. EQ6 USZKODZONY To jest mój "zapasowy" montaż,którego używałem czasami do wizuala i avikowania. Do tej pory działał bez zarzutu.
 W tej chwili montaż się włącza,ale nie ma komunikacji z pilotem,kablem EQdir jak również modułem bluetooth-patrz zdjęcie. Moduł bluetooth jest widoczny w tablecie/laptopie,jednak nie da się z nim połączyć. Niezależnie jaki użyje zasilacz nie zapala się tez czasami dioda zasilania.
Nie wiem co może być powodem awarii,być może trzeba wymienić płytę główna,choć to tylko moje takie gdybanie. W każdym razie, ja się tego nie podejmę.
 W komplecie pilot,dwie przeciwwagi i statyw. Cena to 1200 zł. Nawet po dodaniu kosztu wymiany płyty i tak będzie taniej niż wersja biała.

 


2. Baader MPCC MkIII -stan praktycznie jak nówka. Cena - 450 zł


3. Filtr UHC OPTOLONG do pełnych klatek Canona. Przy dużym sztucznym zaświetleniu, działa dość przyzwoicie,tzn wycina LP,ale  fałszuje kolory. Oczywiście można je potem zbalansować np. w PS-ie,lub przed sesja wykonać Custom White Balance i po sprawie. Cena-200 zł

 

4.Astronomic Ha Eos Clip To ten filtr- https://www.modernastronomy.com/shop/fi ... er-eos-xl/
Filtr nadaje się do używania z pełną klatka Canona. W moim przypadku był to 6D.
Cena - 900 zł


5.Carl Zeiss Jena SONNAR 135mm f3,5 MC Obiektyw kupiłem jakiś czas temu,jednak zaraz po nim nabyłem Samyanga 135mm,wiec z tego w ogóle nie korzystałem. Cena - 250 zł


6.GISE GS-M1004NH-miałem go użyć w obserwatorium,ale troszeczkę się zmieniły plany,wiec jest mi już nie potrzebny. Użyty kilka razy do wstępnej konfiguracji kamer. rejestrator jest kompletny. tzn. mam zasilacz,myszkę pudełko. Cena - 60 zł

 


Montaż ze względu na rozmiary i wagę TYLKO do odbioru w okolicach Bielska. Do reszty proszę doliczyć 10 zł na wysyłkę. Oczywiście mogę podjechać w rozsądnej odległości od Bielska-Białej, jeżeli zajdzie taka potrzeba. 

IMG_0027.jpg

IMG_0028.jpg

IMG_0093.JPG

IMG_0095.JPG

IMG_0096.JPG

IMG_9660.JPG

IMG_9661.JPG

IMG_9666.JPG

IMG_9668.JPG

IMG_9673.JPG

IMG_9674.JPG

kaliforniaHa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. EQ6 USZKODZONY  sprzedany
2. Baader MPCC MkIII  430 zł
3. Filtr Optolong UHC Eos Clip  190 zł
4. Filtr Astronomic Ha Eos Clip  870 zł
5. Carl Zeiss Jena SONNAR 135mm f3,5 MC  230 zł
6. rejestrator GISE GS-M1004NH  50 zł

 

plus koszt wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sprzedane
2. Baader MPCC MkIII  430 zł
3. Filtr Optolong UHC Eos Clip  190 zł
4. Filtr Astronomic Ha Eos Clip  870 zł
5. Carl Zeiss Jena SONNAR 135mm f3,5 MC  230 zł
6. sprzedane

 

plus koszt wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.