Jump to content

beny

♥ Konto Płatne
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by beny

 1. Napisz dla potomnych jak rozwiązałeś problem i co faktycznie było nie tak
 2. Nie mogę skopiować linka na telefonie. Ale to ta grupa jak coś:
 3. Na giełdzie na FB widziałem że ktoś sprzedaje.
 4. Mam taki szukacz od Edka80. https://teleskopy.pl/Tuba-optyczna-Sky-Watcher-80-ED-Evostar-80/600-OTAW-+-szukacz-+-złączka-kątowa-2-cale-(kolor--Black-Diamond)-teleskopy-1525.html
 5. W sumie tak, ale jak bym wtedy zrobił dziurę, nagwintował i wtedy jak bym używał eq3 to bym sobie tam coś wkręcił. A jak SkyGuider to wykręcać
 6. Jak widzę w sieci to ta głowica od statywu ma ten wystający "pizdryg" i teoretycznie jakbyś go uciął i znalazł odpowiednio długą śrubę 3/8" bodajże, to byś od dołu złapał bazę, tą czarną, od Sky Guidera.
 7. Polecam kolegę AstroJolo https://astrojolo.com/ Mam taki mini sterowniczek dwóch grzałek
 8. Ekstra robota! Duże musicie mieć dyski :D
 9. Na Facebooku ktoś sprzedaje w grupie: "Giełda Sprzętu Astronomicznego i Astrofotograficznego"
 10. Ostatnio odkryłem tę płytkę Skrzeka: "Józef Skrzek & Michał Banasik - Czas (full album)", świetna jest.
 11. No i dzięki Miłej niedzieli
 12. Dla mnie, to nie wiedziałem o co Ci chodziło dlatego tak zareagowałem Teraz już chyba złapałem, że taki ogólny zafarb tak?
 13. Jeszcze co do flipa, to trzeba uważać na automatyczny flip w iOptronie CEM25p bo może wyprzedzić ten z AsiAir. Rozwiązanie jest proste, flip z AsiAir musi być pierwszy, czyli w iOptronie ustawić limit na "za" meridian.
 14. Jak wyglądały w nim gwiazdki? Bo mam już jeden tani guider ale tam jest taka koma że aż smok. Jeśli ok to byłbym zainteresowany.
 15. Pierwsze słońce od kilkunastu dni! Oraz pierwsze testy nowej tuby. Fotka telefonem przez okular, ale plamka się złapała Cieszę się jak smok! Newton "Astrokrak" 200/1000, okular 26mm oraz 9mm.
 16. Sprzedana. Poproszę o zamknięcie tematu.
 17. Hejo! Mam na sprzedaż maskę bahtinowa do Samyanga 135mm. Średnica wewnętrzna ~9.4mm. Idealnie pasowała do Samyanga 135mm jak i Space/Red/White Cata (z luzem, ale to kwestia grubszego filcu). Wydrukowana przez nieocenionego "sidiouss'a". Cena: 30zł + przesyłka
 18. Hejo! Mam na sprzedaż flatownicę zrobioną przez kolegę "sidiouss" do mojego byłego Samyanga 135mm. Pasowała też do Space/Red/White Catów Zasilana na akumulator, element świetlny to panel elektroluminescencyjny. Ładowna micro-usb. Cena: 130zł + przesyłka
 19. Szkoda że nie odpisałeś
 20. I jak ładnie się Thor załapał :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.