Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

dlaczego od razu konkurencja?;))

zjednoczymy kobiece siły i będzie dobrze:))))

Ori mi o Tobie wspominała....

 

miło Cię poznać:))

 

Oczywiscie zartowalam z konkurencja.....nie mam szans najmniejszych.

A zrozumialam to jak zobaczylam Twe zdjecia :D GRATULUJE!!!

Ja aparaty rozne mam tylko mi....talentu brak :D

 

P.S. Z Ori plotkujecie, ja tez chce :banan:

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiet "przywbywa" są już wszystkie 3 :szczerbaty:

 

ALE ZA TO JAKIE !!!! :)

 

 

czesc McArti!

 

wsyskie tsy, jak już;))

 

btw:

dowcip: siedzi chlopak z dziewczyną na randce na lawce w parku...

chlopak patrzy na dziewczynę...nie moze od niej oczu oderwac....

w koncu mowi:"...jestes piekna...masz takie piekne zęby..."

a dziewczę na to : "wsyskie tsy?"

:szczerbaty:

 

aaa...taka lekka głupawka wieczorową porą;))

Edytowane przez alizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy.

Forum to idealne miejsce dla ludzi żądnych wiedzy.

Jak widać po moim skromnym dorobku postów nie trzeba się wiele napisać żeby koledzy pomogli, a nawet czasami lepiej wiedzieli czego może chcieć początkujący, niż on sam.

Pozdrawiam

Edytowane przez karan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy.

Forum to idealne miejsce dla ludzi żądnych wiedzy.

Jak widać po moim skromnym dorobku postów nie trzeba się wiele napisać żeby koledzy pomogli, a nawet czasami lepiej wiedzieli czego może chcieć początkujący, niż on sam.

Pozdrawiam

wlasnie potrzebuje paru wskazowek, dlatego tu jestem....;))

i jestem żądna wiedzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz, ale musisz je zmniejszyć,

 

ograniczenia załączanych zdjęć do postu:

 

Maks. rozmiar pliku: 256 kB (512 kB - dla userów grupy Astroamator) (2MB - dla userów z grupy Astrofotograf)

Maks. szerokość pliku: 1000 pixeli (2000 pixeli - dla grupy Astrofotograf)

Maks. wysokość pliku: 1000 pixeli (2000 pixeli - dla grupy Astrofotograf)

 

dopuszczalne typy załączników: jpg, gif, png, pdf, oraz zip

pamiętajcie również o tym, żeby były one zgodnie z regulaminem:

http://astro-forum.org/Forum/index.php?act=boardrules

 

 

 

to jeszcze taki mały tudorialik, jak załączyć zdjęcie, obrazek do postu:

 

załączniki, do postu wkleja się bezpośrednio ze swojego komputera, poprzez przycisk "Przeglądaj" i "Dodaj ten załącznik", po załadowaniu na serwer forum klikamy przycisk: "Add into Post"

 

logo4.gif

 

można również wkleić zdjęcia bezpośrednio do postu, poprzez link zewnętrzny

za pomocą tego przycisku: image.gif wklejamy bezpośredni link do obrazka:

 

logo4.gif

zdjęcie z Astro-forum.org

 

ale w takim przypadku należy pamietać, że taki sposób załączania zdjęć znacznie opóźnia ładowanie strony forum wszystkim userom, ponieważ za każdym razem obrazek jest pobierany z serwera źródłowego, co przy słabych łączach, lub dużych plikach powoduje lagi, zwłaszcza użytkownikom na łączach modemowych.

 

Dlatego, ten ostatni sposób prosimy stosować tylko w ostateczności, i tylko przy szybkich serwerach źródłowych i małych zdjęciach, pamiętając równocześnie, zgodnie z regulaminem Forum, o podaniu źródła zdjęcia/obrazka nieswojego autorstwa i naturalnie o niezabronionym rozpowszechnianiu.

 

ponieważ ograniczona jest wielkość i rozmiar mozliwych do załączenia fotek, można zrobić to przez zewnętrzne serwery

 

np. http://www.imageshack.com/

klikamy na Upload & Share otworzy nam się nowa strona i mamy okienko przeglądaj, przeznie zaznaczamy obrazek który chcemy załadować

i po chwili mamy załadowany obrazek na serwer

 

logo4.gif

 

tylko, że w przypadku dużych plików zarżniemy przegladanie strony innym użytkownikom, ponieważ linkowany obrazek będzie za każdym razem pobierany z tego serwera na który go własnie wysłaliśmy, a po drugie, format strony się rozjedzie

dlatego obrazek trzeba wrzucić jako miniaturkę z linkiem do oryginału:

 

składnia ma wygladac tak:

 

[url=http://adres.miniaturki.obrazka.jpg][img=http://adres.do.oryginalengo.obrazka.jpg][/url]

 

ważne jest poprawne umiejscowienie tych nawiasów [ ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Mam na imię Michał, studiuję Lądówke w Gdańsku, a wolnych chwilach uprawiam żeglarstwo. Astronomią bardziej poważnie interesuje sie od dwóch lat. Rok temu dorobiłem sie lornetki a niedawno telepa którym w zasadzie ucze sie dopiero obserwacji. Mam zamiar wdepnąć na zlot w Borucinie, może więc uda sie niektórych z Was poznać, i nauczyć paru rzeczy :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Mam na imię Michał, studiuję Lądówke w Gdańsku, a wolnych chwilach uprawiam żeglarstwo. Astronomią bardziej poważnie interesuje sie od dwóch lat. Rok temu dorobiłem sie lornetki a niedawno telepa którym w zasadzie ucze sie dopiero obserwacji. Mam zamiar wdepnąć na zlot w Borucinie, może więc uda sie niektórych z Was poznać, i nauczyć paru rzeczy :)

Pozdrawiam!

 

Cześć Henke.

 

Zapraszamy do Borucina i nie tylko... w Gdyni tez się spotykamy w piątki na Tatrzańskiej.

 

 

 

Pozdrawaim serdecznie

 

Ori2711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Konrad i niedlugo stuknie mi 18:)

Moje zainteresowanie astronomią jest jeszcze bardzo młode. Nie posiadam jeszcze żadnego sprzętu, ale gdy tylko znajde fundusze to cos sobie sprawie. Oczywiscie jakby ktos chcial sie pozbyc jakis czasopism czy innych materialow zwiazanych z astronomia to oczywiscie chetnie przyjmę:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz może więcej o sobie. Masz możliwość umówienia się na obserwacje, pogadania o astro z ludźmi, którzy niedaleko ciebie mieszkają. A podręczniki, czasopisma... hmmm... forum poczytaj "od dechy do dechy", tak na początek. Zapewniam, że znajdziesz tu niemal wszystko, z dodatkami których w żadnej literaturze nie uświadczysz :D

Sam jestem tu od niedawna, a nawet... przyjaciół znalazłem...

 

:Kwiatek: & :Beer: dla przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Cóż mogę napisać zapewne powieje tu jakimś standardem ale... Jestem z rocznika 87, astronomią czynnie interesuje się od jakichś 3 lat. Wcześniej owe hobby opierało się głównie na poszerzaniu swoich horyzontów w tej kwestii, ale to co mamy nad głowami nie jest mi do końca obce od około 10 lat. Zamieszkuję “prawie” malowniczą miejscowość zwaną Jaworznem (woj. Śląskie). Jeśli chodzi o sprzęt, to w mój skromny dotychczasowy dobytek wchodzi między innymi Orion SkyQuest xt8, luneta Yukon 25-100 no i stara poczciwa lornetka 10x50 radzieckiej produkcji. Mogę dodać, że duchem zawsze byłem z Tym forum albowiem odwiedzam go od mniej więcej momentu jego powstania. Miejsce z którego uprawiam podglądactwo to ogródek przydomowy (oczywiście bardzo zanieczyszczony światłem padającym w jego kierunku z okolicznych latarni). Poza astronomią interesuje się psychologią, parapsychologią, lotnictwem II Wojny Światowej, zoologią i ogólnie dużo ciekawostek. Na przekór temu wszystkiemu chodzę do technikum - każdy czasem popełnia jakieś błędy. Myślę, że po krótce to już wszystko, mam nadzieję, iż miło nam wszystkim będzie żyło się w tej wspólnocie Astromaniaków. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

No cóż.... Nazywam sie Łukasz (1981), pochodzę z okolic Katowic, jestem po studiach socjologicznych a moje hobby to...wiadomo. Od nie dawna jestem posiadaczem Synty 200/1200, a zaczynałem od maleństwa 60/700. Jak to w moich stronach bywa, niebo mam nie za ciemne i nie za czyste ale cóż poradzić. Często więc wyjeżdżam z Syncią w góry.

 

Witam Wszystkich.

No cóż.... Nazywam sie Łukasz (1981), pochodzę z okolic Katowic, jestem po studiach socjologicznych a moje hobby to...wiadomo. Od nie dawna jestem posiadaczem Synty 200/1200, a zaczynałem od maleństwa 60/700. Jak to w moich stronach bywa, niebo mam nie za ciemne i nie za czyste ale cóż poradzić. Często więc wyjeżdżam z Syncią w góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

No cóż.... Nazywam sie Łukasz (1981), pochodzę z okolic Katowic, jestem po studiach socjologicznych a moje hobby to...wiadomo. Od nie dawna jestem posiadaczem Synty 200/1200, a zaczynałem od maleństwa 60/700. Jak to w moich stronach bywa, niebo mam nie za ciemne i nie za czyste ale cóż poradzić. Często więc wyjeżdżam z Syncią w góry. Witam wszystkich jeszcze raz. HELLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.