Skocz do zawartości

[S] Czarny EQ5 na drewnie


Rekomendowane odpowiedzi

Eq5 w stanie wzorowym; zero luzów i brak otarć na obudowie, pęcie od przeciwwag czy nawet w siodle dovetail; jedynie kilka drobnych obić(wielkości łebka od szpilki) znajdzie się na przeciwwagach. Ogólnie sprzęt użyty nie więcej niż 10x. Dawno już temu kupiłem samą głowicę później załatwiłem sobie siodło a następnie udało mi się zdobyć największego goliata; do nóg musiałem dorobić półeczkę która jest od LT1 a sama gwiazda jest zrobiona z płaskowników aluminiowych 30x3mm wzmocnione dodatkowo na środku kawałkiem drewna i dwiema śrubkami co daje bardzo dużą sztywność; cała półeczka ma bardzo dużą nośność i chcąc to pokazać położyłem na niej przeciwwagi(nawet nie drgnęła). Montaż idealnie się nadaje do początków astrofoto ze względu na ogólną nośność oraz sztywność; dodatkowo statyw z drewna duuużo lepiej niweluje drgania.

Cena jaka mnie interesuje za całość to 1350zł plus wysyłka 45zł

IMG_20190316_134236.jpg

IMG_20190316_134254.jpg

IMG_20190316_134329.jpg

IMG_20190316_134355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny na statyw po rozbiciu zestawu jednak zrezygnował więc statyw drewniany szybciej od stali niwelujący drgania jest dostępny w cenie 450zł z wysyłką.
Wiem, że to więcej niż za nowy stalowy ale kto nie spróbował obserwacji czy astrofoto na drewnie to będzie zaskoczony ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.