Skocz do zawartości

Stare i nowe...


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Stare statusy są już chyba zbyt uproszczone - pojawił się problem z emotikonami. Pisząc treść, forum zamienia ":" i ")" na buźkę, ale po zapisaniu, nie wyświetla się ona wcale, bo wyświetla się tylko tekst.
Natomiast nowe statusy, w obecnej formie tj bez treści są już kompletnym nieporozumieniem.
@Adam_Jesion - było dobrze, kto chciał mógł sobie wyłączyć grafikę w statusie, a nagle uznałeś że jest źle i zrobiłeś totalną kaszanę. Biję się w pierś z moim żartem z długimi obrazkami, bo dla mnie oczywistym jest, że był to "impuls", który popchnął Cię do tych niepotrzebnych zmian. Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno nie napisałbym tamtego postu i nie "prowokowałbym". Przepraszam wszystkich, którym poprzednie (multimedialne) statusy się podobały i którym ich brakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, bardzo lubię i oczekuję krytykę, ale wydaje mi się, że niepotrzebnie wplątujesz w swoje posty emocje (i treści, które mogą być odczytywane "ad personam"). Ewolucja polega na eksperymentowaniu - nic nie jest stałe (i nadane na zawsze). Dobre rzeczy zostają na długo, złe wypadają. Ty chcesz "tak", inni "inaczej". Na koniec ja, jako właściciel, muszę zdecydować, co spowoduje, że forum będzie się rozwijać, a co mu zaszkodzi. I nie jest to "logiczne", bo każdy używa swojego punktu widzenia. 

Statusy zawsze mogłeś sobie sam dla siebie skonfigurować. Przycisk "kółka zębatego". Dobra wiadomość jest taka, że w nowym update modułu jest możliwość skracania wielkości statusu, także w kontekście wielkości zdjęcia (powinno się ukryć teraz). To całkiem dobry kompromis, który powinien zadowolić ciebie i tych, którzy definitywnie nie chcą widzieć zdjęć w statusach.

Jak się nie przyjmie, nie ma problemu - usunie się.

 

image.png

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam_Jesion napisał:

Mateusz, bardzo lubię i oczekuję krytykę, ale wydaje mi się, że niepotrzebnie wplątujesz w swoje posty emocje

Statusy zawsze działy na moje emocje i trudno mi jest się od nich uwolnić.

Godzinę temu, Adam_Jesion napisał:

Statusy zawsze mogłeś sobie sam dla siebie skonfigurować. Przycisk "kółka zębatego". Dobra wiadomość jest taka, że w nowym update modułu jest możliwość skracania wielkości statusu, także w kontekście wielkości zdjęcia (powinno się ukryć teraz). To całkiem dobry kompromis, który powinien zadowolić ciebie i tych, którzy definitywnie nie chcą widzieć zdjęć w statusach.

O tym przycisku wiem, ale czy ostatnio po prostu przełącznik wersja multimedialna był domyślnie wyłączony i mogłem go włączyć? To przeoczyłem.

Myślę, że teraz jest bardzo fajnie.

Zobacz tylko na trzeci status od góry - tam coś nie gra z szerokością (obcina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MateuszW napisał:

Zobacz tylko na trzeci status od góry - tam coś nie gra z szerokością (obcina).

ale to już trzeba zgłosić instagramowi :flirt:

 

...a nie, jednak się da! może statusy zostały zmniejszone poniżej rozmiaru przewidywanego przez inne elementy forum? nie znam się, ale naprawiłem to poprzez skalowanie (co ma inne złe skutki ale co tam)

iframe.jpg.519b75fb0fd5b8bf8ddbafcd4ec409f0.jpg

 

div.bimStatusUpdatesWidget .ipsEmbeddedOther iframe
{
   transform: scale(0.7);
    transform-origin: 0 0;
    width:335px;
}

div.bimStatusUpdatesWidget .ipsEmbeddedOther
{
    width:230px;
}

 

Edytowane przez szuu
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.