Skocz do zawartości

Zasilacz 12v do lustrzanki Canon EOS 5D Mk2, 3, 6D, 60D, 60Da, 7D i inne


swobodny

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam zasilacz do lustrzanki marki Canon, wszystkie modele z baterią typu LP-E6 (m. in. 5D Mk2,3, 6D, 60D, 60Da, 7D i inne).

Zasilanie aparatów używających innego typu baterii jest również możliwe,  wymaga jedynie wymiany atrapy baterii.

Solidny zasilacz, po perypetiach z innymi modelami ten spełnił pokładane w nim nadzieje i nigdy mnie nie zawiódł.

Zasilanie z gniazda zapalniczki.

To jest dokładnie ten model: https://www.teleskop-express.de/shop/product_info.php/language/en/info/p9388_Ertl-Mobile-12-V-Power-Supply-for-EOS-5D-6D-7D-60DA----.html

Stan bardzo dobry. Cena: 149zł plus przesyłka.

 

IMG_1523.thumb.jpg.a637dfb183c5e5895a6188dd288ef45f.jpg

 

Edytowane przez swobodny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nowok76 napisał:

Czy po podłączeniu tego zasilacza aparat zgłasza informacje o nie oryginalnym zasilaniu przy starcie ?

Pytanie dotyczy 5DMark2

Z ciekawości sprawdziłem przed chwilą swojego 5D mkII, z podobną baterią zasilaną bezpośrednio powerbankiem 9-15V i nie było żadnych komunikatów. Wszystko działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek_B napisał:

Z ciekawości sprawdziłem przed chwilą swojego 5D mkII, z podobną baterią zasilaną bezpośrednio powerbankiem 9-15V i nie było żadnych komunikatów. Wszystko działa.

 

Ja bym chciał dowiedzieć się jak zachowuje się aparat po podpięciu baterii która jest w ofercie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swobodny napisał:

Używałem z 6D, tak, po włączeniu aparatu pojawia się taki komunikat, ale nie ma to wpływu na pracę aparatu, później wszytko działa tak jak ze zwykłą baterią. 

Problem pojawia się jak załączysz  aparat zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, o tym nie pomyślałem. Dość specyficzne zastosowanie, dla mnie Canon to był głównie sprzęt wyjazdowy. Jedną z zalet lustrzanki jest np. możliwość obsługi bez komputera, do zdalnego obserwatorium nie ma to jak dedykowana astrokamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.