Skocz do zawartości

Małysz - przypadek czy rozczarowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

to powiedz mi co powiedział komentator polski w czasie pierwszego konkursowego skoku Bokleva stylem V :)

 

nie jestem pewien bo to było dawno , ale chyba chodziło o coś w rodzaju że to niebezpieczne nie pamietam. :blink:

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skakałem z prostymi nartami i jakoś sobie nie wyobrażam jak można skakać z V , ale widocznie można :D .

 

Raz bez trenera skoczyłem z małego rozbiegu dużej skoczni próg jakieś 3m :szczerbaty: , oczywiście przeżyłem bo pisze ten post , ale połamałem narty i nieźle się potłukłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym oglądałem skoki narciarskie w Zakopanem.

 

Ogromna ilość zawodników z Polski i innych krajów.

 

Skoki po 80 m ale było super.

 

Jeden zawodnik mial poważny upadek.

 

Nasępców Małysza , takich jak Stoch będziemy mieli napewno to kwestia kilku lat.

DSCF1733.JPG

DSCF1730.JPG

to.JPG

DSCF1717.JPG

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Już chyba nikt nie ma wątpliwości, kto wygra tegoroczny puchar świata.

 

 

No, nie mów hop. Nie bądź jednym z dziennikarzy, którzy Jacobsena spisali na straty. Wątpliwości zawsze mogą być, choć każdy z nas już widzi Małysza z kryształem.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz poza 30 stką, wszystko przez ten cholerny wiatr. Dobrze, że się nie wywrócił bo źle to wyglądało. Tepesza(czy jak się to tam pisze) powinni wywalić na zbity pysk!!!!!!!!!! Niepoważny człowiek :angry:

 

Warunki były zmienne niemal przez całe zawody. Adam trafił na podmuch, który mógł pojawić się w każdej chwili. Gdyby to przytrafiło się innemu zawodnikowi pewnie większość z nas nie zwróciłaby na to uwagi.

 

Najważniejsze, że Adam wybronił się z tej sytuacji. Jeżeli ma wygrać, to i tak wygra. Zadecyduje Velikanka. Oby tam pogoda była sprzyjająca.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiatr tylko trener !!

Jakby poczekał ze startem to Malysz by pewnie wygral :angry:

 

A wiesz według mnie to ten cały Miran Tepes czy jak on sie tam nazywa

zawalił sprawę bo mógł Małysza trochę przytrzymać by wiatr by się uspokoił

Ehh całe szczęście że wylądował ;) bo to wyglądało tragicznie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starter jedno, ale trener za szybko machnął. Nie wiem po jaką ch... tak się spieszył.

W ostatniej dziesiątce kilka razy przerywali i od razu nie machali. Ale co daje trochę śmiechu- Adaś wylądował tylko nieco bliżej od najgorszego Polaka (juz nie pamietam który to tam) :D , który skakał po normalnemu :D .

Adaś nawet jak dwa razy zatańczy z nartami i z wiatrem to i tak ląduje prawie że dalej od tych naszych innych lotników :D .

Jak by innemu to się zdarzyło, to na pewno byśmy uwagę zwrócili. Ostatni taki znaczący przykład to Zakopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiatr tylko trener !!

Jakby poczekał ze startem to Malysz by pewnie wygral :angry:

 

 

Na co miał poczekać,przeciez jak startuje zawodników to wtedy kiedy jest korzystny wiatr.

Przy zmiennym wietrze jego kierunek jak i siła moga sie zmienic zanim skoczek dojedzie do progu :unsure:

Dziekujmy lepiej że jest w jednym kawałku bo to mógł byc ostatni występ Małysza !

Uff..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co miał poczekać,przeciez jak startuje zawodników to wtedy kiedy jest korzystny wiatr.

Przy zmiennym wietrze jego kierunek jak i siła moga sie zmienic zanim skoczek dojedzie do progu :unsure:

Dziekujmy lepiej że jest w jednym kawałku bo to mógł byc ostatni występ Małysza !

Uff..

Oczywiscie ze tak, ale w takim wypadku albo powinien czekac jak niektorzy, albo wogole wycofac Malysza.

Moze ktos by zrobil urzadzenie do okreslania czy warunki sa na tyle stabilne, aby konkurs mogl odbyc sie bez strat w ludziach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.