Skocz do zawartości

Zakupy z Amazon.de


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Lupka nic nie pokazała ciekawego, więc wrzucam temat. Jak Wasze doświadczenia z ta platformą zakupową? 

Właśnie znalazłem coś takiego jak poniżej i nie ukrywam wielkiego zainteresowanie ale z reguły zagraniczne zakupy wzbudzają moją niepewność :haha:

image.thumb.png.5c63c87fa631e460e85dbb116eb09d4a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dimis napisał:

Korzystam często, tylko nigdy jeszcze nie kupiłem sprzętu astro. Ci sprzedawcy nie maja nic wspólnego z astro, byłbym ostrożny, jak wiemy HEQ5 nie ma na stanie obecnie żaden specjalistyczny sklep. Ogólnie polecam, ale nie w tym wypadku.

Wiesz, nawet jakbym dał go do serwisu za 1300 zł włącznie z wymianą części to i tak wychodzi w cenie, po jakiej spotykany jest na giełdzie (jak nie taniej). A i przynajmniej mam pewność, że na pewno był serwisowany. Stąd jest to kuszące.

Chociaż od razu się człowiek zastanawia czy nie wziąć EQ6, bo tam jest opcja za 3,7k prawie :haha:

No i ponoć amazon dba o zwroty, ale to wiadomo, że nie o to w tym chodzi. Nikt nie chce się w to bawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

sprawdziłem jeszcze warunki zwrotu itd. Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to musisz się skontaktować ze sprzedawca przed zakupem. Swoją droga ta cena to jakiś hit, jak dla mnie podejrzane. Używki na forach niemieckich czy austriackich chodzą po ok 700€.

 

77C2C53B-430A-4F2F-901F-AC238D99DB1F.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy sprzedawcy wystawiają sprzęt, którego nie mają, albo mają w wyższej cenie.

Każą się kontaktować ze sobą przed zakupem, żeby sprawdzić dostępność. Jak tego nie zrobisz i kupisz, to potem albo długo czekasz na zwrot, albo musisz dopłacić, żeby dostać montaż.

Sam kiedyś się orientowałem, jak wygląda sprzedaż tych HEQ5 na amazon, bo szukałem też. Dałem sobie spokój.

 

PS. nie zawsze odradzam zakup używki na amazonie, sam sprzedałem na amazonie swojego Bressera 90/900 na Exos1 i nie każdy, kto sprzedaje używkę, to oszust, czy kombinator. W tym przypadku jednak to są "kombinatorzy" i bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.