Skocz do zawartości

Kiano SlimStick


Lampka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż komputerek KIANO SlimStick Z3735F.

 

Opis na stronie producenta: https://kiano.pl/produkty/kiano-slimstick/

 

Parametry:

CPU: Intel® Atom® Z3735F  1.33-1.83 mhz 4 rdzenie

GPU: Intel HD Graphic gen 7

Pamięć podręczna: 2GB DDR3 RAM

32GB Flash Memory

Czytnik kart pamięci MicroSD do 64GB

HDMI, USB 2.0, micro USB, OTG

Wi-Fi 802.11 b/g/n

Bluetooth 4.0

Najnowsza wersja WIndows 10 home 32 bit (20H2).

Zasilacz 5V 2,5A

 

Kupiłem go 3 lata temu w sklepie. Jest więc ze mną od początku.  Zakup z zamiarem ożywienia starego telewizora do poziomu smartTV.  Co się oczywiście udało. Bez problemów działał w trybie Full HD, wyświetlał filmy na YouTube, bez problemów też odtwarzał filmy z Arte itp. serwisów internetowych. Trochę muliło przy HBO GO, ale u mnie niestety jest dosyć słabe Wi-Fi w domu i na komórce HBO też ma swoje słabsze momenty, a ten komputerek nie ma zbyt mocnej karty sieciowej.

Technicznie nie zawiódł mnie ani razu, nie wieszał się, nie miałem problemów z aktualizacjami. Nowe wersje Windows zwykle bardzo szybko się u niego pojawiały i wyjątkowo szybko i bezproblemowo instalowały. Wczoraj zainstalowałem najnowszą wersję Win10 Home 20H2.  Można chyba, jakby co, wrócić do poprzedniej wersji (2004). Zwykle po jakimś czasie wyrzucałem pliki tymczasowe po aktualizacjach, ten ostatni z wczoraj zostawiam jakby coś z najnowszą wersją nie fungowało.

Używałem go z klawiaturą bezprzewodową Logitech K400+ , którą też mogę rozważyć do sprzedaży. Ale sterowałem też komputerkiem bezproblemowo poprzez aplikację telefoniczną PC Remote Receiver. Zostawiam zainstalowaną, jako jedyną aplikację dodaną przeze mnie. Były tam zainstalowane na początku próbne wersje MS Office, które od razu odinstalowałem. 

Nigdy nie używałem tego komputerka poza domem i nigdy też do celów astronomicznych. Wiem, że zdania na jego temat są różne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że nie jest to super komputer i ma swoje ograniczenia w wydajności. Ale z drugiej strony jest zaskakująco funkcjonalny, jak na swoje rozmiary i parametry.  Chodzi na pełnej wersji WIN 10, przy tak wydawałoby się mikroskopijnej ilości RAM-u. Można do niego też podpiąć hub USB, zewnętrzne dyski SSD i co tam jeszcze się chce poprzez USB, Wi-Fi i Bluetooth. 

Sprzedaję go, bo kupiłem niedawno tablet do oglądania multimediów i przeglądania www, który całkowicie zastąpił mi SlimSticka.

Cena z wysyłką 170 zł. Odbiór osobisty w Toruniu 150 zł.

 

 

 

 

 

 

IMG_20201207_185404.jpg

IMG_20201207_185855.jpg

IMG_20201207_183529.jpg

IMG_20201207_190614.jpg

IMG_20201207_190748.jpg

Edytowane przez Lampka
Zmieniłem zdjęcia na mniejsze wersje, bo tamte poprzednie były niepotrzebnie takie wielkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.