Skocz do zawartości

Nowy MAK


Gość polaris

Rekomendowane odpowiedzi

No, chyba że Twoja fotografia jest Twoja :ha:  :ha:  :ha:

 

Tak, jest stabilny.

 

A co do zdjecia to sie nie czepiaj, bo moja cora potrafi wiele. I chyba moglaby z ciekawosci uwiesic sie na tym, co pewnie spowodowaloby przesuniecie o metr, ale do pozycji horyzontalnej :D

A ja jestem szpetny, wiec nie zamieszcze siebie ;-)

Estetyka przede wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(polaris @ Mar 23 2005, 23:06)

A co do zdjecia to sie nie czepiaj, bo moja cora potrafi wiele. I chyba moglaby z ciekawosci uwiesic sie na tym, co pewnie spowodowaloby przesuniecie o metr, ale do pozycji horyzontalnej biggrin.gif

A ja jestem szpetny, wiec nie zamieszcze siebie ;-)

Estetyka przede wszystkim!

Grunt to dobry humor. :D z tą szpetnością to nie przesadzaj, w końcu córa jak malowana - cos musi mieć z tatusia B)

 

(Piniu @ Mar 23 2005, 23:08)

A mnie to dopiero czeka cool.gif

Ty jesteś Super"men". Ciebie nikt nie tknie :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawialo, dlaczego chinczyki robia te "zatyczke" taka gowniana. Zawsze sa z nia problemu. Ciekawe, ze w oryginalne (czyli Vixenie) jest to znacznie lepiej zrobione. Taka prosta rzecz, a dali dupy, a w zasadzie od zawsze daja.

 

Dam rade.

Obawiam sie, ze za miseczke ryzu nikomu sie nie chce wymyslac nowej formy do odlewu tworzywka :Boink:

A czytalem sporo recenzji tych Makow z calego swiata i nikt sie nie skarzyl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawialo, dlaczego chinczyki robia te "zatyczke" taka gowniana. Zawsze sa z nia problemu. Ciekawe, ze w oryginalne (czyli Vixenie) jest to znacznie lepiej zrobione. Taka prosta rzecz, a dali dupy, a w zasadzie od zawsze daja.

Pewnie jest to sztuka dla sztuki – patrz i nie tykaj, bo zepsujesz :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam rade.

Obawiam sie, ze za miseczke ryzu nikomu sie nie chce wymyslac nowej formy do odlewu tworzywka  :Boink:

A czytalem sporo recenzji tych Makow z calego swiata i nikt sie nie skarzyl.....

 

A co mam montaz do Maka? Ja jak miewalem Eq5 to sobie musialem olac te zatyczke, bo zawsze spadala jak sie nosilo glowice. Moze u ciebie jest lepiej zrobiona.

 

Ale to szczegol, polemizuje tylko tak, dla rozluznienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest to sztuka dla sztuki – patrz i nie tykaj, bo zepsujesz  :ha:

 

Zgodnie z filozofia TAO - daj wszystkiemu poturlac sie swoja droga :ha:

Teraz to wymyslilem!!! :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to szczegol, polemizuje tylko tak, dla rozluznienia ;)

 

Ja sie bardzo ciesze, bo ostatnio taka ponura atmosfera sie zrobila na AF.

Zgola grobowa.

Dwa watki:

1. piiiii...........

2. kto pokaze wiecej szczegolow na Lysym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawialo, dlaczego chinczyki robia te "zatyczke" taka gowniana. Zawsze sa z nia problemu. Ciekawe, ze w oryginalne (czyli Vixenie) jest to znacznie lepiej zrobione. Taka prosta rzecz, a dali dupy, a w zasadzie od zawsze daja.

Moja "chińska" zatyczka też jest do bani. Ale mam zamiar rozpiłować nacięcie, które jest na "led-a" w kierunku poprzecznym, tak by była szansa przekręcić zatyczkę i tym samym ją nieco zablokować. Osłaniać będzie, a i nie spadnie.

 

P.S. Przy okazji. Jak trzeba cytować, by przy napisie "CYTAT" pojawił się cytowany autor i data?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszelka pomoc i mila, kulturalna wymiane zdan :-)

Ide usiasc wygodnie na fotelu i napawac sie widokiem MAKa.

A za oknem deszcz wali jakbym kupil co najmniej jakies 120APO :Boink:

POZDRAWIAM i do zobaczenia w Roztokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "chińska" zatyczka też jest do bani. Ale mam zamiar rozpiłować nacięcie, które jest na "led-a" w kierunku poprzecznym, tak by była szansa przekręcić zatyczkę i tym samym ją nieco zablokować. Osłaniać będzie, a i nie spadnie.

 

P.S. Przy okazji. Jak trzeba cytować, by przy napisie "CYTAT" pojawił się cytowany autor i data?

 

Zrob ODPISZ i nie kasuj pierwszej linijki :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypluj te slowa!!!

Szanse są 50 na 50 znaczy się wyrównane :D

Żona na Engla leży i czekamy co będzie, mam nadzieję, że potomek też będzie chciał lookać w gwiazdy a nie tylko staremu do portfela :D

Edytowane przez Piniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse są 50 na 50 znaczy się wyrównane:D

Żona na Engla leży i czekamy co będzie, mam nadzieję, że potomek też będzie chciał lookać w gwiazdy a nie tylko staremu do portfela:D

 

Zycze szczesliwego rozwiazania.

Z doswiadczenia: lookanie w gwiazdy=wczesniej czy pozniej lookaniu do portfela ;-)

A moja ma juz 2 lata i 1 miesiac i jest wygadana jak mama i elokwentna jak tata :Boink:

Te dzisiejsze dzieci to juz era komputera. Nie pogadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze szczesliwego rozwiazania.

Z doswiadczenia: lookanie w gwiazdy=wczesniej czy pozniej lookaniu do portfela ;-)

A moja ma juz 2 lata i 1 miesiac i jest wygadana jak mama i elokwentna jak tata  :Boink:

Te dzisiejsze dzieci to juz era komputera. Nie pogadasz.

 

Pożywiom, uwidim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.