Skocz do zawartości

6d mk1 astromod, filtry l-pro, l-enhance


janekosa

Rekomendowane odpowiedzi

Z rozmaitych powodów zmuszony jestem na razie skończyć z astrohobby, zatem na sprzedaż lecą zabawki, ceny do delikatnej negocjacji.
- Canon 6d mk1 z astromodem wykonanym przez Michała Kałużnego (astrofotografia.pl)
W zestawie 4 baterie (jest jeszcze piąta ale coś z nią nie tak, nie ładuje się), ładowarka, 4 karty pamięci, wężyk spustowy interwałowy, oryginalne pudełko i cała zawartość (kabel USB, AV, instrukcje, karty gwarancyjne itp), pasek oryginalny oraz dodatkowo pasek skórzany, dorzucę też adapter do canona na T2. Dołączam również certyfikat wykonania astromoda z numerem seryjnym aparatu. Przebieg migawki podany mi przez poprzedniego właściciela to około 80k - u mnie cyknął dosłownie jedną sesję, może 500 zdjęć. Przebieg podawany przez program diagnostyczny jest wyższy - około 160k, jednak wiem że migawka była wymieniana i nie jestem w stanie tego zweryfikować jaka jest prawda. Niemniej aparat działa doskonale, nie posiada żadnych defektów, stan wizualny 5 z malutkim minusem (obtarcie na dole, lekkie zabrudzenie po lewej stronie, drobniutkie ryski na ekranie - widac na zdjęciach). Zainteresowanym osobom mogę udostępnić darki. - cena za całość 2600, wolałbym nie wysyłać ale na koszt kupującego po przedpłacie mogę.
Filtry od @dobrychemik, do obu oczywiście jest pomiar widma ;)
- 2” filtr mgławicowy Optolong L-eNhance - 800 zł z wysyłką paczkomatem - zarezerwowany
- 2” filtr anty-LP Optolong L-pro - 600 zł z wysyłką paczkomatem
 
No photo description available.No photo description available.No photo description available.May be an image of phoneNo photo description available.No photo description available.No photo description available.May be a closeupNo photo description available.No photo description available.
Edytowane przez janekosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.